Жителі Кривого Рогу можуть стати «таємним Сантою» для дітей

Жителі Кривого Рогу можуть стати «таємним Сантою» для дітей
90579 ПЕРЕГЛЯДІВ

Волонтери Кривого Рогу вирішили подарувати справжнє Різдво діткам, які цього потребують. Щоб подарувати «пакет добра», кожен бажаючий має зв’язатися з організаторами і виконати певні інструкції. В кожного є можливість стати «загадковим Сантою» для однієї з 506 дітей віком від 3 до 18 років.


Волонтери з платформи «Компас» склали відповідний список бажаних подарунків для всіх вікових категорій, опираючись на потреби дітей. Цей список включає в себе канцтовари, іграшки, засоби гігієни, одяг, прикраси, розвиваючі ігри, звісно ж ласощі та багато іншого. Організатори даної справи наполягають на тому, щоб кожен із подарунків був приблизно в однаковій ціновій категорії. Максимальна вартість подарунка становить 350 гривень. Акція проходитиме аж до Різдва, проте місцевих і тих, хто просто хоче взяти участь просять не відкладати добре діло на потім, а подарувати радість діткам якомога скоріше.


Волонтери радять долучати до благодійності дітей, онуків, похресників, при цьому розповідаючи їм, що не кожній дитині пощастило жити в хорошій сім’ї та мати бажане. Разом з близькими вам людьми подумайте як завдяки такій акції можна принести більше радості тим, хто цього потребує.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео