Хотів вкоротити собі та усім жителям будинку: події на Одещині

Хотів вкоротити собі та усім жителям будинку: події на Одещині
44284 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора, 8 грудня 2020 року близько о дев’ятій вечора на приватному секторі Малинського району сусіди одного з будинків злякалися та викликали патрульну службу та газову службу за причиною сильного запаху газу.
Сусіди розповіли про сімейний конфлікт у квартирі, де законна жінка 31-річного чоловіка розповіла, що він закрився на кухні, увімкнув на всю газову плиту та почав різати вени, обіцяючи відправити всіх співмешканців в повітря.
Після довгих розмов з самогубцем чоловік все ж вийшов з кімнати. Особа була в кровавому вигляді, були присутні порізи на руках та на обличчі від скла з вікна, яке він розбив, щоб завдати собі конкретний удар.
Жителя заспокоювали патрульні та психологи, які спеціалізуються в психологічних аспектах людини, підтримали та надали відповідно кваліфіковану допомогу – кожен небайдужий до складеної ситуації намагався переконати чоловіка жити та не скоювати самогубство.
Працівники служби поліції розповідали, що чоловік був в край неадекватному стані, погрожував смертю усіх жителів, тому вони були вимушені одягнути на особу наручники заради його ж безпеки та безпеки навколишніх.
Чоловіка передали на професійний огляд медикам швидкої допомоги та будуть розв'язувати питання щодо короткочасного місцеперебування у відповідному психічному диспансері.
Шановні громадяни! Якщо ви відчуваєте, що у ваших стосунках в сім’ї та стосунках міжособистісних панує тривожна пауза та ви не можете справитись з цією проблемою – зверніться до кваліфікованого психолога або психотерапевта, який призначить вам лікування або спокійно з вами поговорить. Не мовчіть та телефонуйте на гарячі лінії допоміжних центрів.
За новинами Одеси, Одещини та вашого міста слідкуйте на сайті, бережіть один одного та будьте здоровими!!!!

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео