Протидія насильству на Дніпропетровщині та куди звертатись в таких випадках

Протидія насильству на Дніпропетровщині та куди звертатись в таких випадках
91334 ПЕРЕГЛЯДІВ

Станом на 2020 рік в органи Національної поліції звернулося приблизно 10 тисяч жителів Дніпропетровщини , які постраждали від домашнього насилля. Серед них понад 300 дітей, а переважна більшість жертв - жінки.

Про це повідомила заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ірина Грицай. А також додала, що дім - це місце, де ми, в першу чергу, хочемо відчувати захист та комфорт. В сім*ї апріорі недопустимі будь-які прояви насильства, як фізичного, так і морального характеру. Для боротьби з цим негативним явищем об*єднують всі сили влади та громадськості. Найголовніше - це ні в якому разі не замовчувати, якщо бодай ви або ваші знайомі стали жертвами.

Варто відмітити, що порівняно з минулим 2019 роком кількість жертв насилля помітно зросла. Якщо бути точнішим, то на 1,5 тисяч більше. За скоєння насилля співробітники правоохоронних органів притягнули до адміністративної відповідальності близько 7,5 тисяч правопорушників, до кримінальної - 188.

Варто відмітити, що у Дніпропетровській області працюють “гарячі лінії”, соціальні центри та бригади. Там можна отримати будь-якого роду допомогу: юридичну, психологічну, медичну.

Ірина Грицай також нагадала куди слід звертатися, якщо все таки піддались насиллю.

В разі необхідної консультації юристів та психологів радять звертатися на національну “гарячу лінію” за номером 0-800-500-335 або 116-123, 15-47. Дзвінки - безкоштовні та анонімні.

Люди, котрі постраждали від домашнього насилля або насилля стосовно статі можуть звернутися на Всеукраїнський телефон довіри 0-800-501-701. Обслуговування цілодобове.

Якщо потрібна інформація щодо захисту дітей, можна звернутись за номером 0-800-500-225 або (056) 370-48-19.

В населених пунктах Дніпропетровської області діють спеціальні соціальні центри, притулки, а також виїзні бригади.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео