«ФЕЙКОВИЙ ІСТОРИК», або історія про те, як ОЛЕГ ЧЕСЛАВСЬКИЙ ВИКРАДАВ ПУБЛІКАЦІЇ У ХАРКІВСЬКОГО БЛОГЕРА. І ЩО СТАЛОСЬ КОЛИ ЙОГО ЗЛОВИЛИ… - МІЗРАХ ІГОР

«ФЕЙКОВИЙ ІСТОРИК», або історія про те, як ОЛЕГ ЧЕСЛАВСЬКИЙ ВИКРАДАВ ПУБЛІКАЦІЇ У ХАРКІВСЬКОГО БЛОГЕРА. І ЩО СТАЛОСЬ КОЛИ ЙОГО ЗЛОВИЛИ… - МІЗРАХ ІГОР
165177 ПЕРЕГЛЯДІВ

Життя пройде, немов вода,

і відцвіте, немов вишнева гілка...

в житті одна помилка - не біда,

біда, коли усе життя - помилка.

Ліна Костенко

Ці прекрасні рядки Ліни Костенко надихнули мене згадати невеличкий вірш, який чітко характеризує по «генія» ІТ-технологій, «великого» історика, «відомого» журналіста – Олега Євгеновича Чеславського. Правда звучатимуть вони зовсім не так прекрасно, як би йому хотілось…

Проекти згаснуть, неначе й не було,

Поглине час розробки технологій,

Історія забуде все…та тільки…

Фейкове життя не сплине в небуття     

«Сайт Олега Чеславского целиком построен на воровстве» - блогер Вячеслав Бондаренко!

В народі Олег Чеславський величає себе чесним журналістом та провідним фахівцем у сфері ІТ-технологій, а також великим знавцем історії. Насправді факти чітко дають зрозуміти  все що він створює і все, про що пише та на чому «піариться» – ЦЕ ОДИН СУЦІЛЬНИЙ ФЕЙК! Такий  саме ФЕЙК, як і його проекти, від яких «тонами» брехні день у день намагається «відхреститись». Мова йде про сайт FAKEOFF. Та скільки б він не розповідав «балад» та «історичних тезисів», що не має відношення до цього «жовто-чорного зливного бачка», все це не більше, ніж чергова і звична для нього БРЕХНЯ! ТАКА Ж САМА БРЕХНЯ, ЯК І ЙОГО СТАТАТТІ НА ІСТОРИЧНУ ТЕМАТИКУ!      

Доволі цікаво було спостерігати, як свого часу харківський блогер Вячеслав Бондаренко поставив цього розповсюджувача ФЕЙКів на місце, на його «м’яке місце», яким можливо він і думає? Мова йде про викрадення Олегом Чеславським публікацій блогера, який не дав «наплювати собі у тарілку» і виявивши банальні грабежі своїх статей, викрив «ГЕНІЯ» знань історії. І викрив настільки жорстко, що Чеславський змушений був в режимі «швидкості світла замітати сліди» своїх «геніальних» крадіжок… Автор Чеславський і видумані його уявою журналісти  просто розчинились на сторінках  FAKEOFF у під словами - помилка 404, «Страница не найдена»

У своїй викривальній статті «Обокрали!» блогер прямо й чітко повідомив «Разобрался я с вопросом воровства моих текстов. Их не просто перепостили без прямой ссылки, а меняли авторство, название и редактировали на своё собственное усмотрение. Где их (моих текстов) только нет, но везде стоит авторство некоего Дениса Погребенчука. Непосредственно воровством занимался cheslavsky - Олег Чеславский, владелец сайта http://fakeoff.org, где он их и размещал. Через ленту друзей он первым обнаруживал мои новые материалы и вскоре они появлялись на fakeoff под авторством другого человека…»

А далі Вячеслав Бондаренко за допомогою скріншотів чітко показав, як його матеріали банально викрадались Чеславським. Звісно, зараз практично всі пограбовані статті видалені і на сторінках де вони були розміщені «світиться» 404-помилка або «Страница не найдена». Та, як кажуть «рукописи не горять», так і скріни і адреса строки чітко дають зрозуміти, які статті були вкрадені Чеславським у блогера із Харкова.

Приміром стаття Бондаренко «С чего начинается родина?» з легкістю відслідковується, як видалена із сайту censoru.net

Скріншот: сайт censoru.net

Ще одна вкрадена та видалена стаття Чеславським

Скріншот: сайт glavpost.com

А у справжнього автора вона виглядає так і досі розміщена і нікуди не зникла. «Название моего материала заменили последними словами из него же :)» - зазначив блогер.

Скріншот: сайт urost.livejournal.com

От і ще одна стаття Вячеслава Бондаренко, яку Олег Чеславський як «ВЕЛИКИЙ» історик банально просто вкрав…

Скріншот: сайт urost.livejournal.com

А ТАК ВОНА ЗАРАЗ СВІТИТЬСЯ НА САЙТІ FAKEOFF

Скріншот: сайт fakeoff.org

ДО ТОГО Ж – НАВІТЬ ФЕСБУК ЧІТКО ПОКАЗУЄ ЯК РОЗМІЩУВАЛАСЬ І ПРОСУВАЛАСЬ ВКРАДЕНА СТАТТЯ!!!

Скріншот: сайт facebook.com

«Чеславский отказался предоставить мне, как автору, право редактировать свои посты для его сайта и нервно их удалил, но, как видим, еще не все. И ко всему прочему он занес меня в ЧС - это, конечно страшный для меня удар» зазначив у викривальній статті блогер.

«Сайт Олега Чеславского целиком построен на воровстве» - підкреслив блогер Вячеслав Бондаренко, в якого «ВЕЛИКИЙ» історик викрав чимало публікацій.  

А ТЕПЕР ГЛЯНЕМО СТАТТІ НА ІСТОРИЧНУ ТЕМАТИКУ ЧЕСЛАВСЬКОГО. ХІБА МОЖНА ТЕПЕР ПОВІРИТИ, ЩО ВІН ЇХ НАПИСАВ, А НЕ ВКРАВ, присвоївши собі авторство!?

Скріншот: сайт fakeoff.org

Я продовжую свої журналістські розслідування стосовно цього непорозуміння Чеславського Олега, і на відміну від нього не прикриваюсь іншими прізвищами. І обіцяю – далі будуть ще більш відверті матеріали з життя шахрая Чеславського Олега.

Всі, хто постраждав від діяльності цього шахрая, пишіть на електронну адресу редакції видання «Політика» – [email protected]

МІЗРАХ ІГОР,

член союза журналістів України,

юрист, громадський діяч

Автор: Vse.Media

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео