Унікальний мистецький простір на Волині

Унікальний мистецький простір на Волині
40044 ПЕРЕГЛЯДІВ

Волнинському краєзнавчому музею пощастило здобути грант від Українського культурного фонду в рамках програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка». Отриманні фінанси будуть спрямовані на реалізацію проєкта “Музейний дворик”. Заплановано озеленити та модернізувати територію внутрішнього дворика музею, встановити локації, що будуть сприяти творчості, культурному інтерактивному відпочинку та забезпечити загальний доступ до простору.


За словами завідувачки відділу музейного розвитку та екскурсійного забезпечення Валентини Машлай, головна ідея полягає у створенні мистецько-культурного простору під відкритим небом задля реалізації освітницьких, творчих та розважальних івентів. Спостерігати за тим, як розвивається задум можна на Інстаграм сторінці проєкту @muzeyny_dvoryk та за хештегами #muzeyny_dvoryk #volyn_museum #запідтримкиУКФ.


Замисел облаштувати подвір’я з’явився з початком карантинних обмежень. Така ідея має забезпечити повноцінне функціонування закладу. Організатори вже впроваджують нові види дозвілля: квести, костюмовані екскурсії, аудіогід. Також почали проводити пересувні виставки на вулиці, перед входом у музей.

На території установи вже є один музейний двір, хоча він і затишний, проте трохи занедбаний та не може задовольнити всі потреби. Тому було вирішено покращити це місце та забезпечити доступ більшого кола людей. Тож влітку, коли УКФ оголосило конкурс, заклад подав свій проект “Музейний дворик”.


Наразі відбувається підготовчий етап: облаштування території, озеленення, закупівля необхідних речей.
Усі підготовчі роботи по можливості мають бути завершені до снігу. Однак свого фінального вигляду дворик набуде вже навесні. Саме тоді почнуть втілювати свої творчі задуми. А саме: виставки, пленери, лекції, концерти, квести, показ фільмів, презентації, свята, івенти, майстер-класи. Також на території дворика планують облаштувати дитячий куточок, фотозону та місце для психологічного розвантаження.


Організатори охоче запрошують всіх до співпраці, будуть раді бачити творчих і цікавих людей та тих, хто бажає провести щось цікаве та пізнавальне.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео