Охоронна фірма та військові найманці: у Славутичі кандидатку на посаду міського голови звинувачують в залякуванні опонентів

Охоронна фірма та військові найманці: у Славутичі кандидатку на посаду міського голови звинувачують в залякуванні опонентів
155263 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кандидатка на посаду міського голови міста Славутич, що на Київщині, Тетяна Кебкало-Єрохова може використовувати інструменти залякування під час передвиборчих перегонів-2020. Про це представникам громадського руху «За чесні вибори» під час роботи громадської приймальні повідомив місцевий активіст.

«Тетяна Кебкало-Єрохова разом із чоловіком займаються підготовкою військових найманців (недержавна приватна військова компанія), яких тренують на полігоні неподалік від Славутича. Мають також охоронну фірму ТОВ «Омега консалтинг груп». За наявною інформацією, вже почали погрожувати декому з конкурентів на посаду міського голови», – розповіло джерело.

Kebkalo tetyana
Активісти руху "За чесні вибори" працювали в Славутичі Фото: СтопКор

За його словами, у рамках бізнесу родина кандидатки вивозить дітей на полігон, привчаючи до зброї.

«Я чув також, що Кебкали при купівлі будинку в Славутичі «кинули» продавця майже на половину суми, але подробиць не знаю», – додав славутицький активіст.

stopcor.org

Автор: Vse.Media

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео