Сергій Солодченко знаходиться на посаді т.в.о Голови ДФС незаконно? Куди дивиться Володимир Зеленський як Гарант Конституції?

Сергій Солодченко знаходиться на посаді т.в.о Голови ДФС незаконно? Куди дивиться Володимир Зеленський як Гарант Конституції?
4136 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нинішній тимчасово виконуючий обов’язки голови ДФС – Солодченко Сергій Вікторович  вже третій очільник ДФС упродовж року. Як і його попередники, діяльність Солодченко час від часу потрапляє у поле зору журналістських розслідувань. Та чи законно взагалі він очолює ДФС?...

 Нагадаємо, за президенства Януковича Солодченко займав високі посади в структурі Міністерства доходів та зборів України, головою якого був Олександр Клименко. На той час Солодченко був начальником слідчого управління фінансових розслідувань міністерства в Луганській області та начальником слідчого управління кримінальних розслідувань Головного слідчого управління фінансових розслідувань Міністерства доходів та зборів України.

згідно з рішенням Київського апеляційного адміністративного суду від 12 жовтня 2016 року на Солодченка розповсюджується дія закону України "Про очищення влади", тобто люстрація. Втім, Солодченко подав касаційну скаргу на це рішення. Згідно з даними Реєстру судових рішень, доступних в інформаційно-аналітичній системі YouControl, касаційна скарга була передана Вищим адміністративним судом України до Верховного суду 12 січня 2018 року. Тобто майже через півтора року після ухвалення рішення Київського апеляційного адміністративного суду про його люстрацію.

На даний час у відкритих джерелах відсутня інформація про результат розгляду цієї касаційної скарги. Тобто не можна виключати той факт, що сьогодні Державну фіскальну службу тимчасово очолює особа, право якої на зайняття цієї посади не є до кінця підтвердженим. Судячи з усього, розгляд касаційної скарги затягується за нез’ясованих обставин.

Цікава ситуація в державі: Верланова і Нефьодова звільнили через можливу причетність до злочинів… А Солодченка, який також є частим фігурантом журналістських розслідувань по можливих скоєних ним порушеннях Закону і який згідно «люстраційного закону» по всій видимості займає пост т.в.о. Глави ДФС неправомірно – залишають й дальше кошмарити бізнес... Виходить що для Сергія Солодченко «Закони не писані» чи не так?...

Куди дивиться українська влада на чолі із Гарантом Конституції Володимиром Зеленським? Невже Президент як гарант - все ж не виступає Гарантом Конституції? Адже як тоді це трактувати, коли в нього на очах одну із високих державних посад займає людина якій суд не підтвердив, скажемо так, його не люстровансть?

Також варто зазначити, що за президенства Януковича начальником Солодченка тоді був Юрій Атаманюк. Саме Атаманюка власник заводу ювелірних виробів ТОВ "ЮВК-АГАТ", діаманти якого фігурували в справі так званих "діамантових прокурорів назвав головним ініціатором тиску та обшуків на його ювелірних підприємствах.

Згідно з офіційною біографією, після звільнення з посади першого заступника начальника Головного слідчого управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби України в жовтні 2014 року, Солодченко до серпня 2016 року займався приватною адвокатською діяльністю. Повернення його на роботу до Державної фіскальної служби було пов’язане з рішенням першої інстанції про не відповідність його роботи критеріям ЗУ "Про очищення влади", які забороняють обіймати посади в органах державної влади.

Варто згадати, що після поновлення на посаді в ДФС, Солодченко став одним з головних опонентів громадських організацій, які борються з корупцією. Так, за результатами розгляду звернення народного депутата Павла Пинзеника - саме Солодченко відкрив кримінальну справу проти "Центру протидії корупції" за нібито "незаконне відмивання коштів" в червні 2017 року. Апеляційний суд міста Києва постановив визнати недостовірними факти озвучені Пинзеником стосовно "Центру протидії корупції" та спростувати їх. Ця недостовірна інформація про "відмивання коштів" громадською організацією "Центр протидії корупції" була формалізована зверненням ГО "Національний інтерес України".

Про сумнівну діяльність, статки або підозрілі призначення Солодчеко можна ще довго говорити, та чи потрібно – адже все всі й так знають!!! Ще раз повторимось: Куди дивиться Володимир Зеленський як Гарант Конституції?

За матеріалами сайту РБК-Україна

Теги: Сергій Солодченко,ДФС,Юрій Атаманюк,ТОВ "ЮВК-АГАТ",Солодченко Сергій Вікторович,Солодченко ДФС,Державна фіскальна служба,Верланов,Нефьодов, Володимир Зеленський
Автор: Vse.Media

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA