Суд залишив “Дніпроавіа” у власності Коломойського

Суд залишив “Дніпроавіа” у власності Коломойського
258628 ПЕРЕГЛЯДІВ

Господарський суд Києва відмовився задовольнити позов Фонду держмайна України до ТОВ "Галтера" про розірвання договору купівлі-продажу 94,6% акцій "Дніпроавіа".

Свій позов ФДМ мотивував тим, що компанія Коломойського неналежно виконує зобов'язання перед державою. "Галтера" мала ще до 2 вересня 2014 року передати у державну власність злітно-посадкову смугу, радіомаякову систему й земельні ділянки, на яких вони розташовані. Проте так цього й не зробила. До того ж, компанія мала проінвестувати оновлення Дніпровського аеропорту  та ремонт злітно-посадкової смуги. Однак замість 882 млн грн "Галтера" інвестувала в аеропорт лише 142 млн.

Тим не менш, у суді "Галтера" змогла довести, що в договорі з державою про передачу "Дніпроавіа" не йшлось, коли саме мають бути проведені відновлювальні роботи. Також представники компанії зазначили: "Галтера" не могла проводити ремонтні роботи в аеропорту через військові літаки із зони бойових дій.

Таким чином, Господарський суд Києва дійшов висновку, що компанія Коломойського не виконала пункти договору через незалежні від неї причини.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео