У МОН оголосили новий графік ЗНО: початок з 25 червня, результати — до 29 липня

У МОН оголосили новий графік ЗНО: початок з 25 червня, результати — до 29 липня
4959 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час тестування учні та інструктори будуть забезпечені захисними масками, а пункти проведення тестування — антисептиками. Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти та науки.

Оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році передбачає основну сесію в період з 25 червня по 17 липня з оголошенням результатів до 29 липня. Додаткова сесія запланована на 23 липня -11 серпня. Її результати будуть визначено та оголошено до 14 серпня.

Згідно з графіком, тестування відбудуться: математика — 25 червня українська мова і література — 30 червня фізика — 2 липня іспанська, німецька, французька мови — 6 липня англійська мова — 7 липня історія України — 9 липня біологія — 13 липня географія — 15 липня хімія — 17 липня

Поріг «склав/не склав» та результати ЗНО визначатимуться: з математики, фізики — до 16 липня з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології — до 24 липня з географії, хімії —до 28 липня

Результати ЗНО буде розміщено на інформаційних сторінках учасників: з математики, фізики — до 17 липня, з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології — до 25 липня, з географії, хімії — до 29 липня.

text

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео