Кохлеарний флешмоб влаштували  для дітей з вадами слуху

Кохлеарний флешмоб  влаштували  для дітей з вадами слуху
229987 ПЕРЕГЛЯДІВ

Спеціальний пристрій, який дозволяє чути, виглядає незвично, тому часто доводиться відчувати на собі здивовані погляди людей на вулиці, кажуть учасники акції. Аби цьому запобігти й придумали захід, під час якого розповідали перехожим про особливості вушних імплантів.

 

Незвичний вигляд допоміжного пристрою викликає неабияку цікавість у оточуючихкаже Анастасія, матуся такої дитини.

 "Такая штучка не совсем обычная висит у ребенка на ухе. Внутренняя часть вшивается под кожей и снаружи наушник, как слуховой аппарат. Людям интересно, они засматриваются, как эта катушка держится на голове", - розповідає організаторка акції Анастасія Ягольник.

Аби люди більше знали про це "диво прогресу", на своєму шляху, від Січеславської Набережної до Скверу Героїв, перехожим роздавали паперові пам’ятки, в яких описані принципи дії кохлеарних імплантів.

Вже майже три роки, як батьки об’єдналися у спільноту, де допомагають один одному та діляться досвідом з новими її членами.

"Мы стараемся проинформировать людей как можно лучше, чтобы они двигались в правильном направлении и не тратили время",- каже представниця ГО "Чути всесвіт" Євгенія Абеленцева. Закінчилась акція на дитячому майданчику. Там усі її учасники станцювали разом веселий танок.

 

Читайте також: У Дніпрі пройшов 23 Міжнародний фестиваль “Орлятко” збирає друзів!”

   

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео