Ексголова Дніпропетровської облради про ідеологію колишнього керівництва ОДА: закласти гроші на 10 об’єктів, закінчити 3, а написати про 4

Ексголова Дніпропетровської облради про ідеологію колишнього керівництва ОДА: закласти гроші на 10 об’єктів, закінчити 3, а написати про 4
106449 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час своєї першої пресконференції новообраний голова Дніпропетровської облради Святослав Олійник заявив про корупційні складові у тендерних процедурах за попереднього керівництва ОДА.

По функціоналу органів місцевого самоврядування, облрада не тільки розподіляє бюджет, а й контролює його використання.

У прямому ефірі ток-шоу «Лінія захисту» на телеканалі D1 ексголова обласної ради Гліб Пригунов пояснив, що не так було і скільки часу знадобиться, аби це виправити.

«Справа не в тому, що не добудували, а в тому, що забагато розпочали.  Попередня обласна адміністрація заклала такий порядок: розпочали 100 об’єктів, а грошей є на 30. Тепер, щоб добудувати це все, на тому рівні, як був обласний бюджет, треба десь три-чотири роки. Тому сьогодні доведеться просто вибирати, які об’єкти закінчувати, а які заморожувати. А далі вже дивитися на розвиток податкової бази”, - заявив ексголова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов.

Експерти ж зазначили, що така ситуація потягне за собою ще більші витрати, коли доведеться сплачувати мільйони бюджетних гривень, аби утримувати великі інфраструктурні об’єкти «замороженими».

 

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео