Поліцейські Донеччини проводять масштабну профілактичну кампанію у зв’язку з посиленням карантинних заходів

20519 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України посилюються заходи щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції. Поліція продовжує превентивну роботу з населенням. Головне завдання правоохоронців – попередити громадян про необхідність дотримання карантинних обмежень.

На службу щодня заступають 500 нарядів поліції, які охороняють громадський порядок в умовах карантинного режиму. У превентивних заходах задіяно понад 1000 правоохоронців.

Поліцейські ведуть активну інформаційну роботу, пояснюють громадянам нові обмеження. Мета поліції – не покарати, а запобігти масовому розповсюдженню вірусу.

Правоохоронці патрулюють вулиці, парки, зони відпочинку, лісопаркові і прибережні зони, перевіряють виконання умов самоізоляції.

У рамках профілактичної кампанії поліція попереджає мешканців за допомогою гучномовців, встановлених на службових авто та на поліцейському катері, який патрулює берегову лінію. Крім того, поліцейські оповіщають населення через соціальні мережі. Також актуальну інформацію можна дізнатися з телеграм-каналу поліції Донеччини.

Відносно порушників, які ігноруватимуть вимоги безпеки, складатимуть адміністративні протоколи за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні порушення. Мінімальний штраф – 17 тисяч гривень.

На сьогодні в Донецькій області складено 213 адмінпротоколів за порушення правил карантину.

Просимо з розумінням поставитися до профілактичних заходів, бо їх мета – врятувати життя людей.

 

Відділ комунікації поліції

Донецької області

 

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео