Кількість жертв зростає – армія «визволителів» продовжує вбивати людей на Донеччині

Кількість жертв зростає – армія «визволителів» продовжує вбивати людей на Донеччині
352017 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва окружних прокуратур Донецької області здійснюється досудове розслідування у 14 кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК України).
За даними слідства, 14-15 травня 2022 року російська армія вчинила низку нових військових злочинів на території Донеччини. Зокрема, з боку тимчасово окупованого загарбниками м. Горлівка ворожа артилерія нанесла ракетні та авіаудари по м. Бахмут, м. Залізне, смт Північне, смт Нью-Йорк, с. Неліпівка, с. Бахмутське, м. Торецьк та м. Соледар Бахмутського району.
В результаті обстрілів зазнали поранень 33-річний чоловік та троє жінок віком 44, 48 та 53 роки, які перебували у магазині. Ще один 33-річний місцевий мешканець отримав поранення, несумісні з життям.
Серед пошкоджених від вибухів об’єктів – адміністративна будівля, освітній заклад, магазини, житлові будинки, гаражі, автомобілі, газопровід, лінія електропередач, господарські та інші споруди.
До лікарні м. Бахмута продовжують доставляти поранених з населених пунктів Луганської області. За 2 дні госпіталізовано 12 людей, 8 з яких – жінки. У постраждалих діагностовано мінно-вибухові травми та множинні осколкові вогнепальні поранення.
16 травня 2022 року окупанти здійснили черговий обстріл м. Дружківки – пошкоджено заклад освіти. Відомості щодо інших пошкоджених об’єктів уточнюються.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео