Російське вторгнення в Україну : Відновлено інтернет-доступ у 90% населених пунктів Київщини, охоплених мережею оператора.

Російське вторгнення в Україну : Відновлено інтернет-доступ у 90% населених пунктів Київщини, охоплених мережею оператора.
334773 ПЕРЕГЛЯДІВ

✅️Відновлено інтернет-доступ у 90% населених пунктів Київщини, охоплених мережею оператора.

📍У звільнених від ворога населених пунктах Київщини фахівці Укртелеком, Vodafone, lifecell та Київстар продовжують усувати пошкодження або відновлювати руйнування на своїй телекомінфраструктурі, що ворог цілеспрямовано намагався знищити. 

📍Зважаючи на ситуацію, всі роботи координуються з піротехнічними підрозділами ДСНС, які проводять розмінування звільнених міст і сіл. 

📍Завдяки залученню надсучасних світових технологій, як підключення базових станцій до системи супутникового інтернету Starlink від SpaceX  та використання антен Vega 2G/DCS1800/LTE1800, покриття отримали ті частини міст та сіл Київщини, де неможливо швидко відновити зв’язок за допомогою стандартного обладнання.

‼️«Розуміємо, як важливо відновити інтернет в звільнених населених пунктах. Аварійно-відновлювальні бригади без зупину продовжують роботи у різних куточках Київської області, зокрема в найбільш постраждалих містах та районах Бучі, Ірпеня, Гостомеля, Макарова, Іванкова», - прокоментував гова КОВА Олександр Павлюк.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео