Що сказав Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні до Європарламенту?

Що сказав Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні до Європарламенту?
312315 ПЕРЕГЛЯДІВ

Що сказав Зеленський у своєму зверненні до Європарламенту?

 

▫️ Я дуже радий, те що побачив тут – цей настрій, такий об'єднуючий. Я радий, що ми об'єднали сьогодні всіх вас – країн ЄС, але я не знав, що такою ціною. І це трагедія для мене, трагедія для кожного українця, трагедія для кожної держави.

 

▫️ Ви знаєте, я не говорю, не читаю папірці, тому що папірці в житті моєї держави закінчились. Все це реальне: і ці загиблі люди, все це справжнє життя. 

 

▫️ Ми віддаємо сьогодні за цінності, за права, за свободу, просто за бажання бути рідними, такими самими, як ви, як кожна людина, ми віддаємо наших найкращих людей: найміцніших, найсильніших, надзвичайних українців.

 

▫️ Є такий вираз: "Український вибір Європи". Те, чого ми прагнули, до чого йшли і йдемо. І я дуже би хотів, щоби звучав у вас до нас "Вибір Європою вже України".

 

▫️ Цей ранок був трагічним для всіх нас. Дві крилаті ракети – по Харкову (…) Площа Свободи. І це найбільша площа Європи. І це правда – площа Свободи. Уявіть собі – зранку, 2 крилі ракети у площу Свободи. Десятки жертв. Ось така ціна свободи.

 

▫️ Ми боремось просто за свою землю і свою свободу, і, повірте мені, незважаючи на те, що зараз заблоковані усі великі міста нашої держави, ніхто в нашу свободу і в державу не зайде. Повірте мені. 

 

▫️ Кожна площа сьогодення, як би вона не називалась, вона буде називатись площею Свободи. В кожному місті нашої держави. Ніхто не зламає нас, ми сильні, ми українці.

 

▫️ Вчора 16 дітей загинуло. І знов президент Путін скаже, що це якась операція, і ми б'ємо по військовій інфраструктурі. Де наші діти? На яких вони військових заводах вони працюють? На яких ракетах? Може вони в танках їздять? 16 дітей ти вбив!

 

▫️ З нами ЄС точно буде міцніший. Без вас Україна буде самотньою. Ми довели свою силу, що ми, як мінімум, такі самі як ви. Доведіть, що ви разом з нами. Доведіть, що ви нас не відпускаєте, доведіть, що ви дійсно європейці, і тоді життя переможе смерть, а світ – темряву.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео