Олексій Маловацький: Служба судової охорони є важливим і необхідним державним органом у системі судової влади країни

Олексій Маловацький: Служба судової охорони є важливим і необхідним державним органом у системі судової влади країни
221113 ПЕРЕГЛЯДІВ

На цьому наголосив сьогодні, 17 грудня, виконувач обов’язків Голови Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький під час засідання Колегії Служби судової охорони з підбиття підсумків службової діяльності за 2021 рік.

Як додав Олексій Маловацький, за достатньо короткий час, менше ніж три роки, Служба судової охорони дуже серйозно пройшла вперед у своєму становленні й розвитку.

- Присутність у судових установах людей в однострої Служби судової охорони знижує градус напруги та дебатів серед тих, хто приходить до суду показати “виставу”, а не отримати справедливе рішення й розв’язати певний правовий або соціальний конфлікт, - зазначив в. о. Голови Вищої ради правосуддя.

Особливо Олексій Маловацький відзначив законодавче включення Служби судової охорони з 1 січня 2022 року в систему національної безпеки та оборони держави й додав, що, як невід’ємна складова сектора безпеки та оборони держави, Служба судової охорони фактично стає правоохоронним органом, а в разі оголошення воєнного стану – військовим формуванням.       

Олексій Маловацький також підкреслив, що Вища рада правосуддя підтримувала та підтримуватиме й надалі всі раціональні ініціативи Служби судової охорони, спрямовані на покращення забезпечення безпеки системи правосуддя держави.

- Ми розуміємо, що є певні фінансові труднощі, але водночас сподіваємося, що принаймні в певній частині вони будуть розв’язані. Все, що Вища рада правосуддя може зробити для забезпечення діяльності Служби судової охорони, вона робитиме, - констатував виконувач обов’язків Голови Вищої ради правосуддя.

 

Олексій Маловацький подякував усім співробітникам і працівникам Служби судової охорони за службу, побажавши Службі подальшого професійного зростання.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео