У рамках флешмобу прокурори Донеччини завітали до лікарень та малозабезпечених родин

У рамках флешмобу прокурори Донеччини завітали до лікарень та малозабезпечених родин
207177 ПЕРЕГЛЯДІВ
Прокуратура Донеччини продовжує робити добрі справи у рамках флешмобу «30 добрих справ прокурора», присвяченого 30-й річниці створення прокуратури України.
Прокурори Бахмутської окружної прокуратури відвідали терапевтичне відділення для хронічних хворих Центральної міської лікарні м. Торецька, яке знаходиться у смт. Нью-Йорк. Здебільшого у цій установі перебувають люди без постійного місця проживання та ті, що опинились у скрутних життєвих умовах. Прокурори передали пацієнтам фрукти, крупи, м’ясні, молочні і хлібобулочні вироби та, продовжуючи добру традицію, висадили алею з 30 верб на території прозорого соціального офісу у м. Бахмуті.
 
     
 
Допомогу від Покровської окружної прокуратури отримали понад 30 вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Добропільської міської ради та 2 малозабезпечені родини, у яких виховуються 8 дітей віком від 1 до 13 років. Прокурори придбали для діток продукти харчування, одяг, миючі засоби та іграшки.
 
     
 
     
 
Напередодні зимових холодів не залишились поза увагою учасників флешмобу і безпритульні тварини. Працівники відділів ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи, кадрової роботи та державної служби, а також організації прийому громадян обласної прокуратури привезли понад 120 кг сухих кормів і м’ясних продуктів та утеплену будку до комунального підприємства «Щасливі тварини», що знаходиться у Маріуполі.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео