На Донеччині за втручання прокуратури територіальній громаді повернуто земельну ділянку вартістю понад півмільйона гривень

На Донеччині за втручання прокуратури територіальній громаді повернуто земельну ділянку вартістю понад півмільйона гривень
5104 ПЕРЕГЛЯДІВ
Краматорською окружною прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення Господарського суду Донецької області щодо стягнення на користь Олександрівської селищної ради заборгованості з орендної плати за землю, розірвання договору з землекористувачем та зобов`язання повернути земельну ділянку у комунальну власність.
Нагадаємо, у листопаді 2017 року між Головним управлінням Держгеокадастру в Донецькій області та фізичною особою-підприємцем було укладено договір оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 20 га та вартістю понад 500 тис грн, розташованої на території Олександрівської територіальної громади.
 
Проте за цільовим призначенням, а саме для вирощування сільгоспкультур, землю орендарем не використано та упродовж 2019-2020 років накопичено заборгованість зі сплати орендних платежів на суму понад 130 тис грн.
 
З огляду на виявлені порушення прокуратура звернулась до суду, який у серпні 2021 року задовольнив її позовні вимоги у повному обсязі.
 
Наразі рішення суду реально виконано: до місцевого бюджету сплачено суму заборгованості за використання землі, договірні відносини з недобросовісним орендарем розірвано та земельну ділянку повернуто територіальній громаді.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео