«Не всю землю ще забрав мій брат – тоді, я іду до вас» - передвиборчий лозунг Руслана Чорнака на посаду Голови Середнянської селищної громади. Зверенення до ДБР, СБУ і ГПУ

«Не всю землю ще забрав мій брат – тоді, я іду до вас» - передвиборчий лозунг Руслана Чорнака на посаду Голови Середнянської селищної громади. Зверенення до ДБР, СБУ і ГПУ
184671 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно на сайті інтернет видання vse.media було опубліковане журналістське розслідування «Голова Ужгородської районної ради Руслан Чорнак очолює корупційний сімейний клан та використовує державну посаду для агітації у виборах до Середнянської селищної громади».

В даній публікації журналісти навели факти того, що теперішній очільник Ужгородської районної ради Руслан Васильович Чорнак використовує службове становище та державні ресурси у власних корисливих цілях, а саме для агітації у передвиборчій кампанії на пост Голови Середнянської селищної громади. Також видання висвітлило факти як Руслан Чорнак протягом довгого періоду обкрадає кишені закарпатців, та будучи на державній посаді очолив сімейний клан з цинічного грабунку грошей, земель та природних багатств місцевих жителів. Варто відзначити, що дане журналістське розслідування набуло великого резонансу, та в цьому дивного нічого немає – адже кому до душі кричуща ситуація коли чиновники протягом довгих років обкрадають свій народ.

Скріншот: сайт vse.media

Руслан Чорнак бажає очолити Середнянську селищну громаду використовуючи свою посаду і державні ресурси, за допомогою яких й агітує виключно на території цієї ОТГ – але чому йому так цікавий цей регіон??? Відповідь здебільшого криється у бажанні продовжувати крадіжки людських земель, а також прикрити вже вчинені злочини проти народу ним і його родинним корупційним кланом… а злочинів там чимало, на що правоохоронці обов’язково повинні звернути увагу – ми в свою чергу в цьому їм допоможемо: надамо всі зібрані нами факти.   

Видання vse.media частково вже розповіло про злодіяння Руслана Чорнака і його родичів, зокрема брата Василя Чорнака, який є Головою Ірлявської сільської ради та неодноразово ставав «героєм» журналістських розслідувань, особливо по розкраданню земель місцевих жителів.

Ми ж найперше постараємось розширити горизонт діяльності цього злочинного клану, який тягнеться ще у далекі двохтисячні. Тобто наведемо чіткі факти що теперішній Голова Ужгородської районної ради вже не одне десятиліття грабує закарпатців, спочатку під керівництвом свого тестя екс-Голови Закарпатської обласної ради - Миколи Івановича Андруся, а тепер очоливши цей корупційний клан.   

І так, багато хто із жителів Закарпаття, особливо Ужгородщини пам’ятають скандал в березні 2015 року, що виник довкола екс Народного депутата Валерія Пацкана. Мова йде про земельні ділянки в районі вулиці Стефаника. Тоді люди звертались до Президента, Генеральної прокуратури, Верховної ради у зв’язку з тим, що з ініціативи тоді народного депутата Валерія Пацкана прокуратура області намагалась  через суд скасувати містобудівну документацію кварталу в районі вулиці Стефаника. В результаті таких дій землі простих людей мали відійти в руки екс-нардепа. Особливу увагу люди приділяли важливому факту – що гр. Пацкан Валерій  отримав у приватну власність земельну ділянку за адресою м.Ужгород в районі вул..Стефаника ще у 2003 році (рішення сесії Ужгородської міськради від 21.11.2003 №153). А це означало, що земельна ділянка була виділена В.Пацкану ще до затвердження генплану Ужгорода (до 2004 року).

Сам же, тоді нардеп В. Пацкан на прес-конференції з нагоди 100 днів роботи Верховної Ради України чітко пояснив, що ділянки продали йому: Василь Чорнак, Руслан Чорнак, Василь Кризина, Михайло Кризина, Віктор Куштан, Томаш Фучко, Євген Чернянчук, Андрій Костик та Олексій Кушнір. 

Скріншот: сайт zaholovok.com.ua

Як бачимо, серед людей які продали землю Валерію Пацкану, коли він ще не був Народним депутатом є брати Чорнаки: Руслан та Василь. Також присутні знову родичі Василь та Михайло Кризини, і ще ряд осіб. Цікаво чи не так!??? Чому саме в руках Чорнаків, які є близькими до тодішнього Голови області, а перед тим Ужгородської РДА – знаходилась ця земля?! Все це дуже схоже на кричущу корупцію: Микола Андрусь оформив землі на близьких людей, серед них брати Чорнаки, а потім продав її Валерію Пацкану. В результаті останній через це потрапив у скандал. От і реальний приклад як ще у двохтисячних корупційний клан тоді ще на чолі із Андрусем незаконно збагатився. Зараз же цю місію у голові клану продовжує виконувати Руслан Чорнак.

Розглянемо ще одну ситуацію як Чорнаки використовуючи державні посади і народні ресурси за допомогою родичів збагатились на сонячній енергетиці – Клану Чорнаків мільйони – місцевим мешканцям «бублик».

Всі добре знають, що Закарпаття славиться сонячними електростанціями, звісно в цьому нічого поганого немає. Тільки от є одна уже стандартна для України проблема – такі електростанції частенько будуються із порушенням Закону. Так, у не такому далекому уже 2013 році місцеві чиновники-багатії вирішили вкластись у зелену енергетику, і це також дуже добре, але свій куш з цього вирішили урвати й клан Чорнаків, до речі законність їх діянь в цій діяльності – ну дуже під великим сумнівом.    

Так, в цей час сім’ї закарпатського екс губернатора Ледиди, екс нардепа-енергетика Василя Ковача та місцевого депутата Богдана Андріїва вклали у сонячну енергетику 100 мільйонів які за 6 років вони вже давно відбили сповна. Зрозуміло, що жодних проблем із документацією у цих персон не виникло, адже всюди при владі «свої люди» та й самі вони були тоді владою. Та до чого тут Чорнаки!???

Сонячна електростанція у Ратівці належить ТОВ «Сонячна енергія плюс». Статутний капітал цієї фірми на той час було розділено на три частини по 25%.  Серед них дві панянки – Андріїв Влада Микола-Володимірівна та Андріїв Наталія Миколаївна. Тобто Андріїви контролювали лише половину фірми-інвестора. Ще 50% «Сонячної енергії плюс» належало іншій компаній – ТОВ «Сонячна енергія». І тут зявляється один із Чорнаків, правда ні Руслан, ні Василь… а їхній батько Василь Степанович Чорнак. Статутний капітал цієї фірми був поділений так: 33% належало Катерині Михайлівні Ковач; а ще 33% - Василю Степановичу Чорнаку – батькові Голови Ужгородської районної ради Руслана Чорнака і Голови Ірлявської сільської ради Василю Чорнаку, сума цієї частки оцінювалась у 14,85 млн.грн. Ще по 17% належало Олександрі Олександрівні Ледиді-Павлюк і Катерині Олександрівні Гембік-  це друга донька губернатора Ледиди, яка вийшла заміж за місцевого бізнесмена Миколу Гембіка.

Найцікавішим у цьому всьому є те, що саме на землях села Ірляви була й побудована сонячна електростанція, де Голової села підкреслюємо був і є Василь Васильвич Чорнак.

Довідка: Ірлявська сонячна електростанція збудована поблизу села Ірлява, Ужгородського району на Закарпатті. Станція складається з майже 43 тисячі блоків сонячних батарей, розміщена на 23-х гектарах.

Тепер важливе питання: Голова сільської ради Василь Чорнак на одній із своїх нічних сесій виділив 23 гектари землі громади у приватні руки ТОВ «Сонячна енергія плюс», де одним із власників був його батько Василь Степанович Чорнак – хіба це ж не корупція???!!! І ще одне – звідки у Василя Степановича Чорнака 14,85 млн. грн??? Скоріш за все, ці кошти, відповідно частка у володінні сонячною електростанцією – це оплата за виділення 23 гектарів землі, що належали місцевим жителям. У висновку: місцеві жителі залишились з «бубликом», в них забрали землю на користь Чорнаків і їх впливових друзів.

Зрозуміло, що Чорнаки зараз, щоб прикрити свій злочин – свого батька Василя Степановича технічно вивели із власників  ТОВ «Сонячна енергія плюс». Зараз там числяться: Андріїв Наталія Миколаївна, Андріїв Влада Микола-Володимирівна, Ковач Катерина Михайлівна, Гембік Катерина Олександрівна, Ледида-Павлюк Олександра Олександрівна. Але через систему youcontrol історична привязаність до цієї фірми В. С. Чорнака нікуди не подівалась. 

Скріншот: сайт youcontrol.com.ua

Ці епізоди – це лише мала частка із всіх злодіянь Чорнаків, але і вони вже тягнуть на доволі солідний термін перебування у приміщеннях з «небом в клітинку».

Схеми Руслана Чорнака і очолюваного ним корупційного клану доволі примітивні – віджимають землі, оформлюють їх на підставних осіб і продають. У всьому цьому як бачите беруть участь усі родичі: брат, батько, тесть, дружина. До речі, саме через дружину Руслана Чорнака – Андрусь-Чорнак Лесю Миколаївну здебільшого й «легалізовують»  всі незаконні прибутки ці персонажі. За це навіть Руслана Чорнака минулого року нагородили «почесним званням» учасника ТОП-10 «альфонсів» серед українських посадовців.

Скріншот: сайт uzhhorod.info

Дружина Руслана Чорнака - Андрусь-Чорнак Леся Миколаївна працює в обласному фонді інвестування (із заробітною платою близько 8 тис. грн/міс.) та займається підприємницькою діяльністю (зокрема, є бенефіціаром ТОВ «ТОВА» та ТОВ «Оріяна-2»). Має кілька земельних ділянок та житловий будинок на 413,4 кв. м у Сторожниці. А також спокійно декларує  55 млн грн готівкою. Пані Леся – донька Миколи Андруся, який з квітня 2002 р. до квітня 2006 р. був головою Закарпатської обласної ради, у 1995-2001 роках – головою Ужгородської РДА. І що цікаво, сам Микола Андрусь очолює цей обласний фонд інвестування. Де вони обоє чітко працюють за неперевершеною схемою: надають інвестиції(державні кошти) під відсоток підприємцям, а при поверненні левова частка цього відсотку – осідає в кишенях цього корупційного клану. 

Зрозуміло, що напрошується питання: як же так, що цей клан вже не одне десятиліття грабує закарпатців та залишається без покарання?!

Тут все можна сказати однією фразою «не имей сто рублей, а имей сто друзей», хоча і з грошима в Чорнака все дуже й дуже добре. Кому пачка доларів, а кому земельна ділянка – це без проблем, і всі рішення проти них закриті на початковому рівні. Приміром, серед друзів, а точніше радником Руслана Чорнака числиться такий собі громадянин - Ступак Юрій Вікторович.

Юрій Ступак є чоловіком Ступак Ольги В`ячеславівни - Судді Касаційного цивільного суду Верховного суду.

Скріншот: сайт blog.prosud.info

От і Вам вплив на суди, а таких суддів, чиновників, депутатів у Руслана Чорнака і його клану «пачками». То ж робіть висновки!!!

Звісно, що діяльність Чорнаків далеко не жарти і від них страждають жителі Ужгородщини, які частенько втрачають землі, але в згадується старенька реклама Порошку «Тайд», де Антін Мухарський і «Верка Сердючка» бігають квартирами та впарюють господаркам порошок, який врятує від будь-якого горя. А в кінці відео говорять -  «А що прання для вас ще не свято - тоді ми йдемо до вас».

В цій ситуацій напрошується аналогія – «а що не всю землю ще забрав у вас мій брат – тоді, я йду до вас». 

Шановні:  В. о. Директора Державного бюро розслідувань п. Сухачов Олексіє Олександровичу, Генеральний прокуроре п. Венедіктова Ірина Валентинівна, Голова Служби безпеки України п. Баканов Іване Геннадійовичу!

  • «Просимо Вас звернути увагу на діяльність Голови Ужгородської районної ради Чорнака Руслана Васильовича і його близьких родичів. Вже довгий час перебування пана Чорнака на займаних державних посадах супроводжується сумнівною діяльністю з ознаками злочинів, що наносять державі і жителям Закарпаття збитків в особливо великих розмірах. Пан Руслан Чорнак і його родичі неодноразово ставали «героями» журналістських розслідувань де висвітлюються явні факти можливих порушень чинного Законодавства. Та, за не зрозумілих причин – розслідування щодо його діяльності не проводяться.
  • Просимо Вас, в рамках чинного Законодавства розглянути факти наведені у даній публікації, а також у статті «Голова Ужгородської районної ради Руслан Чорнак очолює корупційний сімейний клан та використовує державну посаду для агітації у виборах до Середнянської селищної громади», та перевірити ці доводи і відповідно відкрити кримінальне провадження.
  • Щиро сподіваємось, що доля жителів Закарпаття Вам не байдужа, і відповідно – Ви приплинете це «знущання» над народом і розкрадання державних ресурсів».

Ми в свою чергу, продовжуватимемо журналістське розслідування і публікуватимемо нові факти! А також – слідкуватимемо за реакцією правоохоронних органів, які в цій ситуації не повинні залишатись осторонь.

Далі буде…

Автор: admin.politica.com.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео