Журналісти встановили проблеми поховання померлих від COVID-19 в Україні. Це велика відповідальність до якої готові не всі! ВІДЕО

Журналісти встановили проблеми поховання померлих від COVID-19 в Україні. Це велика відповідальність до якої готові не всі! ВІДЕО
180483 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україну, як цілий світ охопила страшна катастрофа - пандемія Коронавірусу COVID-19. По всій планеті  прикладається максимум зусиль щоб ця пошесть забрала якнайменше людських життів. Та на превеликий жаль цей смертоносний вбивця все ж приносить в українські сім’ї непоправиме горе. Що ж тоді?! Як бути і як діяти в ситуації коли людина померла від Коронавірусу COVID-19?!

Звісно, померлого потрібно поховати, але виявляється що це зробити доволі нелегко - адже більшість ритуальних агентств в Україні відверто відмовляється ховати померлих від коронавируса. Самостійні ж дії можуть і де-факто призводять до нових захворювань на COVID-19.

Журналісти дізналися про проблеми поховання померлих від COVID-19 в Україні. Про це йдеться в сюжеті "Секретних матеріалів". Страшна звістка про смерть родичів від коронавируса щодня переслідує людей по всій країні. Але поховання тіла померлого від вірусу COVID-19 - це велика проблема, яка вимагає дуже високого рівня захисту, спеціальних засобів і транспорту. Більшість ритуальних агентств в Україні розуміючи надзвичайно великі ризики - відверто відмовляється ховати померлих від коронавируса. Та в цьому нічого дивного немає, адже у світі та в Україні фактів зараження вірусом на похованнях десятки а то й сотні. Ритуальні агенції при поступленні до них запиту уточняють від чого померла людина, і якщо це COVID-19… то нажаль родичі померлих чують максимум слова співчуття і подальшу відмову.

Вчені довели, що цей вбивця-коронавірус живе і поширюється після смерті в тілі людини. У ВООЗ підтвердили шокуючі факти: щонайменше дев'ять днів померлі можуть бути джерелом ураження здорових людей. Це ризик і загроза інфікування. А тому проводи в останню путь в нових реаліях - це не звичайний ритуал, а ціла операція. У столичних ритуальних агентствах перше, що запитують, це причина смерті. І слова про коронавіруси відлякують більшість з опитаних ритуальних бюро.

Журналісти "Секретних матеріалів" у своєму розслідуванні змогли поспілкуватись із Аллою Петрівною Ландар, власницею ритуальної агенції «Петро Великий». Дане бюро одне із небагатьох в Києві, що у цей важкий час приходить на допомогу людям, які втратили близьких від коронавірусу, а це звісно заслуговує на велику повагу.

Ландар Алла Петрівна

В інтерв’ю власниця агенції «Петро Великий» Алла Петрівна зазначила: "Дуже багато випадків зараження під час здійснення подібних поховань ... Тому що порушуються норми і правила даного поховання". Зокрема, однією з важливих процедур після поховання є повне знезараження транспорту і персоналу.

Також журналісти встановили, що  середня ціна поховання померлих від коронавируса в Україні становить приблизно вісім-десять тисяч гривень. «Петро Великий» надає ритуальні послуги також за такою ціновою політикою, крім цього сама пані Алла Ландар часто входить у важку ситуацію родичів померлих і йде на зустріч щодо досягнення надання послуг за максимально доступними цінами.

Журналістами "Секретних матеріалів" також було встановлено й вкрай нерозсудливі дії певних активістів. Які попри величезну загрозу розповсюдження COVID-19 через поховання без дотримання норм безпеки – готові наражати громадян на зараження коронавірусом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ ⇓⇓⇓

Як повідомляв УНІАН, в зв'язку з ростом кількості летальних випадків від COVID-19 Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) випустило рекомендації щодо проведення ритуальних обрядів. Всі правила таких поховань чітко прописані, а тому діяльність таких активістів є протизаконними діями - та й це напевно не найстрашніше… Адже така діяльність може призвести до нових заражень, частка з яких може мати летальне завершення…

Потрібно підкреслити, що підприємство «Петро Великий» входить до Міжнародної асоціації професіоналів похоронної справи, де керівником є я Алла Ландар. Також, що значимо - асоціація є Національним Членом у Світовій Федерації Похоронних Виконавців, де представлені більш ніж 80 країн світу, такі як: США, Велика Британія, Італія, Франція та  інші. 

Компанія «Петро Великий» на прохання світової спільноти надала інформацію, як в Україні здійснюються поховання наших співгромадян із Covid-19. Для перегляду та вивчення світовою спільнотою важлива і вкрай потрібна в наш час робота за їхніми рекомендаціями була подана у вигляді короткого сюжетного фільму. 

Автор: admin.politica.com.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео