250 тисяч доларів хабара: суд не змінив запобіжний захід керівнику порту "Чорноморськ"

250 тисяч доларів хабара: суд не змінив запобіжний захід керівнику порту "Чорноморськ"
137007 ПЕРЕГЛЯДІВ

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила без змін запобіжний захід для керівника морського торговельного порту "Чорноморськ", якого затримали на хабарі в чверть мільйона доларів. Про таке повідомили в пресслужбі Вищого антикорупційного суду.

Там розповіли, що судді розглянули апеляційні скарги захисників підозрюваного на ухвалу слідчої судді ВАКС про застосування до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 2 мільйонів 102 тисяч гривень.

Як зазначили в пресслужбі, суд вирішив залишити апеляційні скарги захисників без задоволення, а ухвалу слідчої судді без змін.

Додамо, що 14 грудня Ігоря Шевченка взяли під варту на 60 діб з правом внесення застави у розмірі 2 мільйонів 102 тисяч гривень. За версією слідства, керівник порту вимагав гроші за погодження плану санації збанкрутілої приватної компанії. Як пояснили в НАБУ, порт мав більшість голосів у комітеті кредиторів, який мав ухвалити це рішення.

Суд залишив без змін запобіжний захід керівнику порту ОдещиниНАБУ

 

Ця компанія нібито проводила перемовини з приватними інвесторами, але для подальшої співпраці потребувала погодження від комітету. За "допомогу"посадовець "попросив" 250 тисяч доларів, заявили в НАБУ. Там додали, що керівник порту залучив до корупційної схеми посередника – іншого кредитора приватної компанії, який забрав гроші там мав передати їх посадовцю.

Суспільне Одеси готове надати право підозрюваним висловити свою позицію. Для цього пропонуємо зв'язатися з редакцією у будь-який зручний спосіб.

suspilne.media

Теги: Чорноморськ,порт Чорноморськ,Ігор Шевченко,Шевченко порт,Шевченко корупція,Шевченко взятка

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео