«Реваншист» Януковича ТВО голови ДФС Сергій Солодченко повернув весь схематоз «сім’ї». Затриманий за $50-тисячний хабар його підлеглий Олександр Чепель – це гучний дзвінок Президентові!

«Реваншист» Януковича ТВО голови ДФС Сергій Солодченко повернув весь схематоз «сім’ї». Затриманий за $50-тисячний хабар його підлеглий Олександр Чепель – це гучний дзвінок Президентові!
14900 ПЕРЕГЛЯДІВ

У лютому 2019 року тодішній прем’єр-міністр Олексій Гончарук призначив виконуючим обов’язки ДФС Сергія Солодченка, колишнього начальника слідства податкової міліції. Сергій Вікторович - вже третій очільник ДФС протягом року. Його попередники так чи інакше йшли з посади з багажем журналістських розслідувань та публікацій компромату про їхню діяльність. Солодченко же  потрапив на посаду - уже з негативним багажем за плечима. Цікаво, що ТВО ДФС після Революції Гідності був відповідно до Закону України «Про очищення влади» люстрований, проте рішенням Апеляційного суду люстрацію Солодченка згодом відмінили. На даний момент розгляд касаційної скарги у його справі штучно затягується, що дозволило Солодченку очолювати ДФС ось уже три місяці.

Одразу після призначення Солодченка всі згадали про його зв’язок з колишнім головою Міністерства доходів і зборів при Януковичу – Олександром Клименком. Про це, зокрема, недвозначно говорять елементи його трудової біографії. Адже саме протягом 2010 -2014 років кар’єра Солодченка різко пішла вгору. Так, з липня 2013 по квітень 2014-го Сергій Солодченко працював заступником начальника головного управління - начальником слідчого управління кримінальних розслідувань Головного слідчого управління фінансових розслідувань Міністерства доходів і зборів України. З 14 квітня 2014 року його було призначено тимчасово виконуючим обов’язки заступника начальника - начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів в Луганській області.

Отримавши теперішню посаду Солодченко взявся масштабно відновлювати всі схематози своїх старих босів Януковича та Клименка. Останній, до речі й зараз активно впливає на його діяльність. Стандартне для ДФС кошмарення бізнесу це лише придаток до всіх афер «сім’ї», які він щиро і не ухильно сповідує. Головна мета теперішнього ТВО – це відновлення і укріплення всіх конверт-центрів Клименка. А нещодавно затриманий за хабар у 50 тис. доларів начальник слідства податкової міліції Київської області Чепель Олександр Васильович виконує роль своєрідного «кошилька», який повинен забезпечувати фінансування для функціонування відновлених «конвертів». Нагадаємо, що 7 квітня детективи НАБУ спільно з ГУ внутрішньої безпеки ДФС України за процесуального керівництва САП викрили на отриманні 50 тис. дол. США неправомірної вигоди керівника слідчого управління фінансових розслідувань податкової міліції Державної фіскальної служби Київської області – Чепеля.

Фото: НАБУ викрило «на гарячому» керівника слідчого управління ДФС

Солодченко і Чепель були ярими прихильниками і слугами Януковича, це були для них «золоті часи». Тепер же, залучившись підтримкою екс Міністра доходів і зборів Олександра Клименка вони воз'єднались – борги за незаконно нажите майно і за високі посади потрібно повертати, «сім’я» нічого не забуває.    

До речі затримання Чепеля пов’язують із Головою ДПС Сергієм Верлановим, який напару із відомим обнальщиком Василем Костюком практично повністю підімнули під себе незаконне відмивання грошей шляхом створення наймасштабнішої за часи Незалежності сітки конвертаційних центрів. Зараз же між Солодченком-Клименком-Чепелем та Верлановим-Костюком проводиться війна за цей чорний ринок обналу. Тому, справа Чепеля буде точно не останньою – «жертв» слід чекати з обох сторін.

Своєрідним «мостом» між Солодченко-Чепелем та Клименком виступає одіозний податковий генерал, перший заступник голови податкової міліції України часів Януковича - Юрій Атаманюк. До речі, саме Атаманюк наприкінці лютого за рахунок фінансування Клименко влаштував мітинг проти діяльності Верланова і його друзів Кондро та Мішалова. Також варто зазначити, що під Клименком Юрій Атаманюк був архітектором конвертаційних центрів «сім’ї», а Солодченко – їх реалізовував. Зараз все це знову повторюється, тільки тепер вже одіозний податковий генерал виступає в ролі куратора, переговорного представника Клименко. Родини Атаманюка та Солодченка перебувають у дружніх стосунках, активно спілкуються. Якщо заглянути у Facebook, то у того ж таки Атаманюка в друзях перебуває як сам Солодченко, так і його дружина - Вікторія Комарова. Атаманюк активно «лайкає» фотографії та пости Сергія Солодченка та його дружини.

Призначення Сергія Солодченка керівником Державної фіскальної служби активно підтримується у колі «реваншистів» - членів політичного «бомонду» періоду Януковича. Саме підлеглі Клименка публічно захищають Солодченка, коли журналісти закидають тому, що він є люстрованим і зовсім не новим обличчям, а невід’ємною частиною старої корумпованої влади.

Якщо в загальному глянути на ситуацію із Солодченком, Чепелем, Верлановим, то висновок один – звільняти і притягувати до Кримінальної відповідальності потрібно негайно!!!

Щодо статків Солодченка, то згідно декларації від 5 лютого 2020року в нього є чотири земельні ділянки по 800 і одна 900 м.кв.; дачний будинок 42м.кв., будинок на 386 кв.м. у Петропавлівській Борщагівці (2014рік) і будинок на 267 кв.м у с. Чайки (2019рік) (Києво-Святошинський район), а ще Тойота Ланд Крузер 2007року за 315тис.грн. Дохід дружини становив 908540грн, а його сумарний дохід становив 692177грн. Та що цікаво – в декларації відсутня ціна на придбаний у серпні 2019 року 267кв.м будинок… А якщо глянути в минулі роки і декларації, то явно стає зрозуміло – на одну (плюс дружини) заробітну платню Солодчинки не живуть…

Фото: будинок Солодченко

Щодо його затриманого та відпущеного під заставу партнера-підлеглого Олександра Чепеля, то в нього  та ж історія – майно не відповідає офіційно отриманим коштам. Хоча –, нажаль,  така ситуація  серед ДФС-ників є вкрай поширеною.

Фото: будинок Чепеля

Слід відзначити, що не менш фешенебельно від всіх вищевказаних героїв живе й ще один фігурант 50-ти тисячного хабаря з Чепелем – це адвокат Сергій Войтенко.

Фото: будинок Войтенко

Далі буде...


БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ ТУТ ⇒ Политика.ЮА: только свежие новости Украины

Теги: ДФС ,Сергій Солодченко,Олександр Чепель,Олександр Клименко,відмивання грошей,Юрій Атаманюк,Вікторія Комарова,Державна фіскальна служба,Сергій Войтенко,хабар
Автор: admin.politica.com.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA