Це не призвело до критичних змін, проте благотворно вплинуло на деякі аспекти здоров’я.
Жінкам необхідно пити від 2 до 2,7 літрів/ фото ua.depositphotos.com
Широко відомо, що вживання достатньої кількості води – запорука гарного самопочуття. Як пише Health.com, дослідження свідчать, що регулярне вживання рекомендованої кількості води може принести додаткову користь для здоров’я, наприклад, поліпшити концентрацію уваги і настрій, полегшити головний біль, сприяти здоровому старінню, допомогти в зниженні ваги і підвищити спортивні результати. При цьому зневоднення може спричинити такі проблеми, як втома, запаморочення і сухість шкіри. А більш серйозні симптоми передбачають м’язові судоми або слабкість, а також відсутність концентрації уваги.
Скільки води потрібно пити?
Необхідна кількість води залежить від вашого віку, клімату, в якому ви живете, фізичної активності. Зазвичай рекомендована кількість становить від 2 до 2,7 літрів для жінок і від 2,5 до 3,7 літрів на день для чоловіків. Це еквівалентно понад 11 чашкам води для жінок і понад 15 чашкам для чоловіків. Журналістка Health.com Нанна Гарпер вирішила перевірити, чи призведе збільшення щоденного споживання води на третину – з 6-8 склянок на день до 11 склянок – до помітних поліпшень у здоров’ї.
Результати експерименту
Гарпер зазначає, що після 30 днів вживання води не помітила жодних серйозних змін у своєму здоров’ї, проте певні позитивні зміни в її самопочутті все ж таки відбулися.
Відео дня
По-перше, виробивши звичку пити воду протягом дня, вона постійно підтримувала свій організм у нормальному стані. Раніше вона пила воду тільки відчувши спрагу, по суті, доводячи себе до зневоднення.
Крім того, вона відзначила поліпшення свого стану під час занять спортом. Вживання більшої кількості води підвищило її витривалість і комфорт під час тренувань.
Крім того, вона помітила зниження як частоти, так і сили головного болю в ті дні, коли пила більше води, особливо якщо вона пила більше води кілька днів поспіль.
Також, зазначає жінка, пиття води протягом дня покращило її сон.
“Раніше в мене була звичка ненадовго прокидатися вночі, щоб ковтнути води. Щойно я почала пити більше води протягом дня, я виявила, що можу проспати всю ніч, не хапаючись за воду на тумбочці”, – каже вона.
Однак, коли мова заходила про рівень енергії, користі від вживання води не було ніякої, каже вона. Ковток холодної води міг допомогти їй підбадьоритися на якийсь момент, але загалом вживання води не покращувало загальний рівень енергії.
Раніше УНІАН пояснював, чому після 50 років потрібно пити більше води.