Звернення політичного експерта Мізраха Ігоря до Президента України: Необхідно терміново відсторонити від виконання обов`язків заступника Голови Держлісагентства і врятувати Україну!

  			Звернення політичного експерта Мізраха Ігоря до Президента України: Необхідно терміново відсторонити від виконання обов`язків заступника Голови Держлісагентства і врятувати Україну!
255155 ПЕРЕГЛЯДІВ

Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар рубав ліс для Януковича, а тепер прикривається Луценком. Чому чиновники вбивають наших дітей?

В Україні кожен день відбувається багато злочинів, про які знають багато людей, та вчинити ніхто нічого не з цим може. І все тому, що кришують злочинців, такі самі злочинці- найвищі чини української влади. Ніхто не буде перечити, що незаконна вирубка і контрабанда українських лісів належить до таких тяжких видів злочинів. А відповідно постає питання: «Хто стоїть за цим?»

Можна ходити довго по колу і писати «мемуари» про рядових чиновників, керівників лісгоспів, лісників, та всі розуміють, що це «малі рибини» в цій злочинній схемі. А за ними твердо стоїть величезний хижак, і якщо ми вже зачепили морську термінологію, то цим хижаком є українська «акула» із поглинання лісів – це заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України БОНДАР Володимир Налькович. А цю ненаситну до поїдання деревини особу, кришує ніхто інший, як сам «Мегалодон» української політики і правоохоронних органів, Генеральний Прокурор України Юрій Віталійович Луценко. Саме тому, ешелони поїздів і колони вантажівок щодня перетинають українські кордони в сторону Європейського Союзу.

Щодо Луценка, то тут все зрозуміло – він щит в цій схемі, і його завдання робити все, щоб ніхто не перешкоджав роботі в лісовій галузі Бондарю і рахувати кошти, які йому за це постачає сам Володимир Бондар.

Тому, зупинимось на постаті саме цієї «рибини», адже це голова всієї злочинної схеми. Зрештою, тут доцільно буде пригадати прислів’я: «Риба гниє з голови», а у випадку заступника Голови Держлісагентства, загноєння пішло ще з часів Президентства Віктора Януковича. Так, цей чиновник пристрасно працював на «сім’ю» і пачками носив гроші тодішньому Голові Держави.

Та провертати злочинні схеми Бондарю допомагав його  близький друг Богдан Колісник, якого недоназначений перший заступник Лісагентства за часів свого губернаторства на Волині призначив на посаду головного лісника області. Та як говорять «дружба-дружбою», а за «тепле» місце Колісник подарував Бондарю новий Land Cruiser за 100 тис. доларів. Вони разом з 2005 року зухвало вирубували обласний ліс – виводили більше половини всього заробленого лісгоспами на свої рахунки. До речі, Колісник протримався на посаді аж до 2014 року, допоки активісти не змусили його піти з посади через те,що він був спонсором анти-майдану, та фінансував тітушок. І при цьому чітко видно, хто «кришував» Крлісника і закривав йому кримінальні справи (http://lesovod.blogspot.com/2015/07/blog-post_43.html?m=1).

Тому, зараз офіційний доступ до влади Коліснику закритий.

В той час схеми у партнерів були відпрацьовані відмінно. І боятися їм було нічого. Адже частину прибутку вони регулярно віддавали Януковичу і компанії — тому їх не чіпали.

Згодом, саме Колісник допоміг проштовхнути Володимира Бондаря на посаду першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України. Всі ще думали про те, як людина ні яким чином не пов’язана з лісом раптово виграла конкурс на таку серьйозно державну посаду. Та, як бачимо він у злочинах пов’язаних з лісом далеко не новачок. Ця посада і прихильність самого Генпрокурора виявились дуже фінансово витратними. Тому Бондар разом із своїм «бізнес партнером» зразу ж після його призначення, а це листопад 2016 року, швидко почали все окуповувати і закріпляти свої злочинні схеми. Тим більше на верх «Мегалодону» також потрібно було заносити «зелені» — не лісом ж йому харчуватись.

Так, першою схемою яку вони провернули – це була їхня «інспекція». Так вони називали об’їзд лісництв, де чітко і зухвало пояснювали керівникам лісгоспів нові умови праці, а це — лісництво щомісяця мало відраховувати особисто Бондарю в кишеню 1 млн. грн.!!! А тих, хто не погоджується лякали кримінальним переслідуванням з боку прокуратури. І вже в цей час заступник Голови Держлісагентства відкрито страшив усіх «непридатних» самим Генпрокурором Юрієм Луценком. Тому і на даний час Бондар нікого не боїться. Більше того, він через Луценка може ініціювати прокурорську перевірку чи відкриття кримінальної справи протии своїх недругів, а це вже гірка реальність. Ця схема в реальності приносить Бондарю більше 300 млн.грн щомісяця, адже в Україні без Криму та Донбасу є більше 300 лісгоспів. Тож рахуємо отримаємо ісуму більшу 300 млн. грн. помісячно! От так Володимир Бондар від імені генерального прокурора Юрія Віталійовича Луценка обложив лісників незаконним «податком».

Діяльність заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Нальковича Бондаря є настільки нахабною і відкритою, що змусила і самого Прем’єр Міністра України Володимира Гройсмана вийти до людей із заявою, що він бере під особистий контроль ситуацію із злочинністю навколо українських лісів. Саме, він доручив Державній фіскальній службі, Державній аудиторській службі, Національній поліції, Держгеокадастру перевірити всі лісгоспи на предмет незаконного вирубування та контрабанди лісу. Гройсман зазначив, що лісопереробна галузь України в стагнації, тому що не переробляє деревину в Україні, а вивозить сировину за кордон, що є грубим порушенням Закону України. З цього часу мали відбутись ретельні перевірки господарської діяльності всіх лісгоспів з конкретними даними про накладні: хто їх підписував, хто відвантажував, який митник і яка митниця оформляла, через які пункти пропуску ця контрабанда проходила.Та нажаль, майже нічого подібного не зроблено, але це й не дивно, адже могли випливти далеко не ті прізвища, які «можна» наказати теперішній владі. Та все-рівно в цій заяві Володимир Борисович робив акцент на дрібну «рибу», керівники лісгоспів, лісники, максиму митники, і ні в якому разі не обмовився, що шукатиме того хто стоїть за цією схемою – і чого б це?…

Звісно, Гройсману не по душі така ситуація, адже він знає, що за цим всім стоїть Луценко, а об’єднує їх всіх ніхто інший, як сам Петро Порошенко. Саме тому ця заява, яка була зроблена ще в липні минулого року залишилась на рівні розмов. Виключенням можна спробувати назвати нещодавню зроблену заяву про проведення державного фінансового  аудиту Державного підприємства «Чернівецьке лісове господарство». Аудит має проводити Управління західного офісу держаудитслужби в Чернівецькій області у період з 29.03.2019-26.06.2019 року. Розглядати повинні були в період з 01.01.2016 по 31.03.2019 року. Та і ця перевірка є дуже підозрілою і штучною, і вона далеко не має на меті побороти корупцію в лісових господарствах, вона скоріш слугує для того, щоб наказати одного із «неугодних» схемам Володимира Бондаря. Мова йде про Тимофєєва Олександра Петровича – колишнього директора ДП «Чернівецький лісгосп», саме на часи його керівництва припадає левова частка аудиту. На свої посаді він пропрацював більше 12 років: з  03.10.2006  до 17.12.2018, та в певний час перейшов дорогу заступнику Голови Держлісагентства Бондаря, за що і його «наказали» звільненням, яким особисто керував Бондар. Та після того ні він, ні трудовий колектив ДП «Чернівецький лісгосп» не були згодні з цим рішенням, а тим більше із злочинною діяльністю Володимира Бондаря. Тому Тимофєєв подав до суду, що його звільнили незаконно, а суд в свою чергу 23.01.2019 року прийняв сторону позивача і відновив його на посаді. Крім цього суд постановив відшкодувати незаконно звільненому його оклад за період примусових прогулів (http://dovkilla.info/2018/12/13/колектив-дп-чернівецький-лісгосп-в/)

Та Бондар на цьому не заспокоївся і за допомогою свого підлеглого Сахнюка Віктора Анатолійовича, який являється начальником Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства просто відімстив Тимофєєву за його любов до справедливості. Бондар віддав наказ Сахнюку  на перевірку, яка носила скоріше формальний характер. В ході цієї перевірки Тимофєєва звинуватили в досить «липових» махінаціях. Приміром є покупка бензопил у кількості 51 шт., які по бухгалтерії було начебто внесено по не правильному обліковому рахунку… Із сумами витрат все нормально, тільки допущена помилка при проведенні бухгалтерської звітності. Істотне порушення! Вам це не вирубка лісу!!! Ще Тимофєєва звинуватили за розтрату 2.239,25 грн. на ремонт транспортного засобу, який після ремонту так і не приступив до роботи. Та й тут все дивно, адже в подальшому ремонті могли виявити глобальну поломку і зупинити ремонт у зв’язку з його недоцільністю. Крім цього виявили ще ряд подібних «сумнівних порушень», які явно не тягнуть на звільнення. Але ж Тимофєєв серйозно впав в немилість Бондарю, а той в знак помсти за повстання звільнив ще і кілька його підлеглих:   головного інженера Малишевського О.Г., головного бухгалтера Веселого С.Й. А головного лісничого Скакуна В.І., головного економіста Чебана С.М., начальнику відділу кадрів Горбишену К.А. —  виголосили і занесли до особової справи догани. І тут причина відома і на лице: чому ці холопи не слухають велике керівництво з Києва???? Не по правилах! Вони всі- миші, а ті що в я Києві- великі люди з кришею!

Сюди варто додати, що Бондарь на цей час давно призначив нового керівника – Кільчицького Михайла Петровича, що сталось ще 05.12.2018 року, до речі Тимофєєва він звільнив 17.12.2018 року. Ось цікавий факт: ДП «Чернівецьке лісове господарство» вже певний час має двох керівників.

Щодо колективного звернення  ДП «Чернівецьке лісове господарство», то воно було адресоване Президенту України Петру Олексійовичу Порошенку, який за сумісництвом є другом Юрія Луценка. Тому, який мав бути результат давно всім зрозуміло. Рука руки миє!!! Колективне звернення закріплене підписами практично всіх працівників, а їх не менше 300 чоловік. В цьому звернення люди чітко вказують, що Тимофєєва звільнили незаконно, без думки колективу і без врахування, що за час свого керівництва він збитковий лісгосп перетворив у надзвичайно прибуткове державне підприємство, яке у великій мірі фінансово забезпечує цілу область, та з його бюджету йдуть відрахування на оплату праці лісгоспів інших областей, які й досі є збитковими. Крім цього, основною вимогою було поставлено розібратись у протиправних діях Начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Сахнюка, який втручається в діяльність лісгоспу і примушує вчиняти злочини і незаконні розтрати коштів. За твердженням колективу він часто робить вчинки для заниження прибутковості, заради збільшення свого впливу на ДП «Чернівецьке лісове господарство», використовує службове становище в цілях особистої користі. Працівники повідомили, якщо не буде позитивних змін, то вони будуть вимушені вдатись до акцій громадянської непокори.

Як бачимо бандитизм з незаконними вирубками і експортом лісу в Україні процвітає, а слова Прем’єр Міністра України Володимира Гройсмана були лише показовим виступом, до речі як і аудит який має на даний час відбуватись у ДП «Чернівецьке лісове господарство». Можна схилятись до думки, що його результатом буде звинувачення Тимофєєва у всіх злочинах пов’язаних із лісами на теренах всіє України, з нього спробують зробити «крайнього», а справжні злочинці й надалі «вбиватимуть наших дітей». Адже тотальна вирубка і експорт – це знищення екології, і вже наші внуки чи правнуки можуть відчути не достаток кисню , який виробляють дерева.

Так, одне дерево за рік зазвичай виробляє 100-200 кг кисню — цього достатньо для дихання людини впродовж цілого року. Також всього лише одне дерево здатне поглинути за рік стільки вуглекислого газу, скільки виробляє автомобіль за час пробігу у 30-40 тис. км. А тепер уявіть собі, якщо ми вирубаємо дерева, то що буде?! Думаємо, всі задумались і стало моторошно. Вирубка дерев значно підвищує ризики повеней, відповідно, погіршується якість ґрунту та родючість. Крім цього, вирубування карпатських лісів зумовлює зменшення біорізноманіття, знищення ареалів рідкісних видів флори і фауни, загибель цінних природних екосистем та негативний вплив на клімат усієї України.

Прем’єр-Міністр багато давав обіцянок людям, якісь виконував, а якісь ні. Тому, хочу нагадати пану Гройсману, що він обіцяв українському народові знайти винних у знищенні лісів, а ця обіцянка є найважливішою за часи його правління, адже мова йде про майбутнє наших дітей і України в цілому. Тому, Володимире Борисовичу, за Вами залишається лише порядність. як Прем’єр-Міністра, як чиновника, як людини, кому дороге майбутнє держави. Прийміть міри! Ще є час!

Безперечно, звертаюсь до новообраного Президента України Володимира Олександровича Зеленського.

Шановний, Володимире Олександрович! Нажаль, звертаюсь по дуже сумному питанні, а саме про екологічне майбутнє України, яке знаходиться під загрозою. Прошу Вас прийняти міри і посприяти тому, щоб вбивці наших дітей і онуків отримали максимально жорстке покарання. На Вас покладаємо великі надії, так як частина попередньої влади є безпосередніми дітовбивцями і співучасниками злочинів.

Я прошу розібратися в питанні злочинної діяльності Бондаря Володимира і Сахнюка Віктора в терміновому порядку. Покарати і відсторонити від виконання обов`язків в негайному порядку. Та при підтвердженні викладених мною фактів порушити кримінальне впровадження.

Це вкрай важливе питання, тому чекатимемо від Вас справедливих дій.

Політичний експерт,

Мізрах Ігор

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео