Ігор Мізрах: як бути здоровим

  			Ігор Мізрах: як бути здоровим
30743 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Китаї половині населення медична допомога не по кишені. Заплатити за послуги лікаря можуть лише 25% містян і 10% селян. Попри це, китайці все одно у списку довгожителів. Як пояснюють: вони постійно піклуються про своє здоров’я. Наприклад, виконуючи гімнастичні вправи на свіжому повітрі.

Велике значення для здоров’я має і харчування. Китайці полюбляють рис із овочами або м’ясом. До того ж, ця нація завжди знаходить час на сон. Китайці можуть лягти спати, де і коли їм заманеться.

Игорь Мизрах, Мизрах Игорь, Игорь Аркадьевич Мизрах, Ігор Мізрах, Мізрах Ігор, Ігор Аркадійович Мізрах, Мізрах Ігор Аркадійович,«Доволі популярні в Піднебесній – голкотерапія та масаж. Навіть у віддалених населених пунктах можна знайти кілька спеціалізованих масажних салонів», – зазначив Ігор Мізрах.

Крім цього, в університетах Китаю викладають народну медицину. Професори переконані – передають унікальні знання нації.

А от американці впевнені: здоровий спосіб життя починається з боротьби із зайвою вагою. Рік у рік все більше людей страждають від ожиріння. Причина цьому, в основному, малорухливий спосіб життя. Нині ж американці почали більш активно записуватися до спортзалів та басейнів. Уряд теж намагається зберегти здоров’я нації, запроваджуючи різноманітні оздоровчі програми.

«Білошкірі жінки живуть в середньому 80 років, а афроамериканки  – 76. Щодо чоловіків: 75 років – тривалість життя білошкірого американця, 69 – афроамериканця», – зазначив Ігор Мізрах.

Медицина у США не безкоштовна, але заплативши, Ви отримаєте відмінний сервіс і сучасне обладнання. Влаштовуючись на роботу, американці спочатку вивчають умови страхового пакета, а вже потім – розпитують про свої обов’язки і заробітну платню. Адже якісний страховий поліс покриє медичні послуги, якими за потреби зможе скористатися вся сім’я.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео