Ігор Мізрах: «Хто ж буде Президентом?»

  			Ігор Мізрах: «Хто ж буде Президентом?»
87217 ПЕРЕГЛЯДІВ

Що відбувається із кандидатами і чому вони помінялись ролями? Які шанси обох на перемогу? Що в результаті отримає народ України?

У своїх попередніх публікаціях я обіцяв прокоментувати шанси обох кандидатів на перемогу у другому турі Президентських виборів. Не буду втомлювати і зроблю це в даній публікації. Думаю, що всім буде цікаво почути нестандартну, а найголовніше таку думку, яку мало хто насмілиться озвучити. З попередніх моїх  публікацій ви мали змогу пересвідчитись, що багато того, що я передбачав збулось, а ще частина, явно в процесі. Хочу додати, що вже кілька разів я мав бажання опублікувати цю статтю, та через все нові і нові «перли» від наших кандидатів повертав її на доопрацювання. Тож читаймо уважно і сподіваюсь, я вас не розчарую.

Варто почати із найцікавішої теми протягом останнього часу – це дебати.  Я в одній із своїх попередніх публікацій зазначав, що вони не відбудуться одночасно за участю двох кандидатів. В кінці кінців виборці отримають дебати на камери, але окремо від кожного кандидата. Свідченням цього є гра Зеленського і Порошенка. Кожен із них говорить про СВОЇ дебати. Звісно, Зеленському краще не вступати в пряме протистояння з Порошенком, адже це буде нерівний бій, і команда «Зе-кандидата» це розуміє. Спочатку було явно видно, що Порошенко наче сів на хвіст Зеленському і був на все готовий, щоб віч-на-віч спробувати його принизити. Але тепер по-іншому виглядає поведінка олігарха. Він наче також хоче сам уникнути прямого стику, і самостійно провести дебати-монолог, в якому весь відведений час жалітиметься, що «Зе» не чоловік, що він змучився за ним «бігати», що він клоун і тому подібне. Команда Президента явно зрозуміла, що можливість уникнення прямого протистояння не така й вже погана. Адже, хто знає, що можна очікувати від лідера «Кварталу». Адже «Зе» може все просто перетворити на шоу із кількома фразами з великою кількістю аплодисментів.

Я зазначав, що кандидати наче помінялись ролями. Так, і це дуже помітно. І зразу хочу сказати, що Порошенко кращий актор. По Володимиру Зеленському дуже видно, що його заклики до дебатів, його спроби аргументованих політичних дискусій є далекими до ідеалу, а найголовніше- по ньому явно видно, що це лише гра професійного актора на аматорському рівні.

З іншого боку Петро Порошенко настільки відкрив в собі акторські здібності, що аж сам напевно здивувався і почав із того подиву перегравати. Його покірність Зеленському заставляє задуматись, хто ж з них актор… А кроки боротись із Володимиром його методами виглядають коряво,  неприродньо. З крайніх (крайніх тому, що обов’язково побачимо ще) відеозвернень явно помітним стає той факт, що запал на зустріч між кандидатами закінчується.

Зеленський сподівається, що оминувши дебати втратить менше виборців, ніж прийшовши на них. А Порошенко зрозумів, що небажання Володимира йти на дебати можна використати собі на користь.

Тому підкреслю : дебати будуть, але окремо кожного у формах монологів. От така собі гра одного актора….

Тепер, щодо того, що відбувається із кандидатами у Президентами. Почну із переможця першого туру. Після ряду величезних помилок, які він допустив після «першого бою», думаю всі розуміють про що я… Хоча б взяти все, що пов’язано із здачею ним аналізів: клініка друга, аналізи брав колега по кіно, всі аналізи не здав, приїхав на машині групи «Приват», а найголовніше виставив результат із хибною датою. Всі подумають, що це випадковість. Але якщо мислити логічно, то на такому рівні такі помилки не допускають.

Щодо Порошенка і аналізів, то тут все наче було на висоті порівняно із «Зе-кандидатом». Тоді задаємось питанням: «Для чого такий цирк?» Ми всі розуміємо, що Володимир комік, але не ідіот і він не міг допустити стільки помилок. Як теорію, і дуже цікаву, і яка звісно, має право на життя, хочу висунути таке твердження: «Все дуже схоже на «договорняк» між Порошенком і Коломойським. Помітно, що Володимир наче зливається, або його зливають…» . А на тлі останньої заяви від Ігоря Валерійовича Коломойського на тему «ПриватБанку», що йому не треба цей банк, а треба лише 2 млрд. доларів все стає ще цікавішим.

Чи не станеться так, що Порошенко таки виграє, і після цього Коломойських подасть до суду, щоб йому відшкодували те, що просить, а результат буде позитивний. Чи не буде коштувати Україні другий термін Порошенка 2 млрд. доларів? Для мене це дуже несподівана гіпотеза, але час покаже… Я також маю право помилятися…

Якщо ж це так, то українському народу знову плюнуть в обличчя. А на рахунок Володимира Зеленського, то за такого перебігу подій його дуже шкода, адже як не крути, частина українців в нього повірила. Можливо повірили в створену «картинку», але, щоб ця картинка виглядала красиво, Володимир доклав колосальну кількість зусиль…

Щодо мого попереднього припущення, залишимо його лише як теорію, і я дуже сподіваюсь, що ця гіпотеза залишиться лише словами…

Переходимо до шансів обох кандидатів на перемогу. За всіма параметрами має перемогти Зеленський, та я вважаю, що шанси на перемогу рівні. Можна більше навіть схилятися до того, що таки Петро Олексійович залишиться на другий термін. Якщо опиратися на факти, а такими є навіть коментарі в інтернеті, то рейтинг Володимира суттєво впав, і багато людей висловлюються, що помилялись проголосувавши в першому турі за «ЗЕ».

Прихильники Володимира, можуть такі коменти аргументувати тим, що це своєрідне малювання з боку «порошенківців». Та тоді як пояснити, що явних виступів і гарячих коментарів в сторону «Зе-Президента» поменшало…

Ще одним фактом проти команди шоу-мена є те, що багато колег по шоу-бізнесу пішли проти нього, а це також негативно на нього вплине. Та й хаотичні дії щодо дебатів підкосили рейтинг Зеленського. Вважаю, що його вихід на відео-батл із чинним Главою  України був зайвим, чим він сам себе почав топити. Краще б він банально відсидівся у відносній тиші, а перед дебатами заявив, що немає наміру спілкуватись із людиною, яка зневажає 30% народу. Від цього було б більше позитиву.

Але, маємо, те що маємо. Констатую факт, що шанси обох вирівнюються, і багато людей все ж прогнозують перемогу Петра Порошенка, і таке твердження із кожним днем стає реальнішим, а якщо взяти ще й адмінресурс…  Тим більше статистика цього року не підвела, все як і в цифрах, люди говорили, що голосуватимуть за Зеленського, а далі покаже….

І все таки стає питання: «А хто ж переможе?» Більшість заявляли, що Порошенко. Тому, можливо статистика буде точною на всі 100%. Але все може змінитися в будь-яку мить, тому точно спрогнозувати результат не вдасться нікому. Володимир Зеленський хороший актор, комік, хороша людина і навіть можна говорити, що може стати і хорошим політиком. Та чи станеться це вже ближнім часом? Це велике питання!

Щодо Петра Порошенка, то варто сказати, що так, до нього є багато негативних питань від народу, але будьмо об’єктивні. Петро Олексійович таки зробив багато прогресивного і позитивного.

Особисто я бажаю, щоб вищі сили розпорядились так, щоб переміг реально той кандидат, який бажає і може зробити Україну сильною і квітучою Державою.

Тепер перейду до питання, що отримає народ за перемоги того чи іншого кандидата? Не буду детально зараз про кожного окремо говорити, тому що це вже немає сенсу. Адже, якщо в загальному, то надзвичайно нічого неочікуваного в країні не відбудеться. І говорити, що прийде Зеленський всіх пересаджає, це м’яко кажучи надто перебільшувати. Для таких кроків йому треба в цілому поміняти всю систему. Навіть при великому бажанні це зробити не можливо. А при зміні системи, сама система його поглине. І про те, що економіка злетить вверх- це абсурд. І ще більший ніж в’язниця для «попередників».

Рядові економісти розуміють, що для суттєвих змін потрібен час і побудова практично всього з нуля. А метод швидких позичок у «МВФ» просто втопить Україну. Без сильної економіки гроші міжнародних банків будуть лише банальними подачками народові, що нашим дітям стане поперек горла.

Тому, всім хто думає, що Зеленський зробить чудо, заспокойтесь і зрозумійте, якщо він прийде, то йому як мінімум потрібно буде багато часу, щоб хоч щось зрушити з місця. У випадку з Порошенко, надзвичайно нового ми нічого не побачимо. Щодо того, що хтось із кандидатів здасть Україну Путіну – це малоймовірно і ее реально, адже всім сторонам, крім українського народу, такий розвиток подій підходить. Режим «заморозки» дає їм можливість збагачуватись, а «рубати гілку на якій сидять — вони не будуть». І навіть якщо прийде Володимир, то його просто на цю «гілку посадять». Щодо відносин з Європою, то все буде без змін. Де ж вони гроші брати будуть: чи один чи інший… Та й європейські і американські політики вже заявили, що будуть мати справу із Президентом України, і їм не принципово хто буде, чи Порошенко чи Зеленський.

На рахунок Ігоря Коломойського, то схиляюсь до думки, що незалежно до того, хто переможе, він почне повертати із відсотками (по його словах) свої гроші та інше майно.

Схиляюсь до думки і сподіваюсь, що другий тур пройде спокійно і Україна продовжить жити своїм життям. Але звертаюсь до обох кандидатів: «Шановні кандидати в Президенти, сподіваюсь ви зрозуміли, як важко проходили вибори. Обоє з Вас не мають ідеальної репутації та надзвичайної підтримки, і більшість людей говорить, що нікого з Вас не хотіли б бачити у керма Держави. І над цим необхідно задуматись… Коли ж ви виграєте вибори і прийдете до влади пам’ятайте, як близько Ви були біля прірви! Тому закликаю, візьміться за розум і почніть будувати оновлену  СУВЕРЕННУ , НЕЗАЛЕЖНУ, ВІЛЬНУ,  ЕКОНОМІЧНО-СИЛЬНУ ДЕРЖАВУ УКРАЇНУ!

Політичний експерт,

Ігор Мізрах

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео