Ігор Мізрах: Світлана Леонтьєва – видатна особистість нашої сучасності

Ігор Мізрах: Світлана Леонтьєва – видатна особистість нашої сучасності
58357 ПЕРЕГЛЯДІВ

Коли говорю про Світлану Леонтьєву, завжди хочеться вірити в те, що лишились ще в Україні такі люди, як Світлана: патріотичні, духовні, виховані, культурні, освічені, високо інтелектуальні та інтелігентні.

Такі, як Леонтьєва Світлана, можуть стати еталоном і зразком справжньої людини, прикладом для наслідування.

Іноді мені видається, що в одній особистості не може поєднатись така кількість талантів: фізик, поет, виконавець пісень, художник, телеведуча, естет, мистецтвознавець, журналіст і багато інших …

Рівно рік назад мені пощастило відвідати першу персональну виставку картин Світлани в Шоколадному будиночку, де вперше художниця представила свої роботи широкому загалу. Виставка «Всесвіт» включала
21 картину. Ця цифра була не випадкова – саме стільки мольбертів подарував художниці чоловік Сергій, кожен раз освідчуючись їй у коханні. Одна із робіт, представлена на виставці, – портрет чоловіка, подарунок йому на ювілей. Під впливом почуттів Світлана одну за одною створювала картини. Тоді я побачив, що моя подруга любить зображати місто, вулиці та краєвиди. Роботу, на якій зображений Пішохідний міст через Дніпро, Світлана тоді подарувала чоловікові на День Народження.

Я був приємно здивований,оскільки за такий маленький проміжок часу вона змогла заповнити своїм мистецтвом весь другий поверх галереї! Кожна картина несла в собі позитивну енергетику. Хотілося затриматися біля кожного витвору мистецтва і зануритися в цей прекрасний світ …

І ось сьогодні, 23 лютого 2018 року, Світлана знову нас здивувала.

Це було прекрасно, помпезно і цікаво. Символічно також те, що виставка знову проходить в Шоколадному будиночку на вулиці Шовковичній і триватиме тиждень – кожен бажаючий зможе відвідати її і в живу доторкнутися до мистецтва.

Також 23 лютого день народження мами Світлани Леонтьєвої, що, звісно, дуже символічно для відкриття виставки.

Кожному відвідувачеві кидається у вічі черговий підйом художниці, її професійний розвиток, її натхнення! Кожна нова картина живе своїм життям та історією, в кожній картині присутній ідея і дух художниці.

У всі часи малюнок був таким же способом передачі інформації, як і слово. Світлана вкладає в свої картини не тільки зорові образи, але і свої почуття, свою думку і ставлення до зображуваного предмету.

Всі картини вражають не тільки своєю глибиною і вдало підібраними кольорами, а й тим способом, яким вони написані.

Красиві пейзажі, квіткові натюрморти, портрети або хитромудрі абстракції, –кожна картина по-своєму унікальна.

Чудові роботи тепер уже широко відомої художниці Світлани Леонтьєвої відрізняються багатою палітрою кольорів і глибокої сюжетною лінією, де вирують пристрасті, почуття і переживання. Трактування може бути, на розсуд глядача, – мажорне або ж, навпаки, драматичне, мінорне.

У цьому році в моєму житті трапилась ще одна важлива подія.. Світлана подарувала мені картину із зображенням Подолу. Я вражений майстерністю і технікою, в якій написано полотно. Тепер в моєму «розпорядженні» ціла вулиця неповторного Київського Подолу. Адже «… без Подолу Київ неможливий …», як співається в популярній пісні! А ще приємно те, що Світлана подарувала цю картину на початку 2018 року, що дуже символічно для мене. Значить, рік повинен бути вдалим.

Ми не перестаємо дивуватися досягненням Світлани Леонтьєвої – видатної особистості нашої сучасності.
Чекайте незабаром інтерв’ю зі Світланою Леонтьєвої на сторінках видання «Персона», а також нові «Театральні сезони» зі Світланою Леонтьєвою від «MIZRAKH PRODUCTION».

Автор: Мізрах Ігор, для Persona.Top

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео