Ігор Мізрах: «Про Державний Гімн України»

  			Ігор Мізрах: «Про Державний Гімн України»
141118 ПЕРЕГЛЯДІВ

Доброго березневого дня, друзі! Історія – це більше ніж наука. Це – людська пам’ять. Як і людська душа, історія зберігає для нащадків і хороше, так і не дуже.

Як нам всім відомо, гімн України, являється одним із трьох її офіційних символів, поряд з прапором і гербом.

Пісня «Ще не вмерла України і Слава, і Воля», являється державним гімном. Написаний гімн України, на слова Павла Чубинського, на музику Михайла Вербицького. Музична редакція офіційно ухвалена Верховною Радою України, від 15 січня 1992 року, а текст гімну затверджено Законом України «Про Державний Гімн України».

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про Державний Гімн України», котрий запропонував президент Леонід Кучма, ним і було запропоновано змінити звучання першої строфи гімну на «Ще не вмерла України і слава, і воля».

Картинки по запросу гимн украины

Цей законопроект підтримало 334 народних депутати, проти було-46, із загального складу 433, що були зареєстровані для голосування. Не брали участь в голосувані такі фракції: Соцпартія і Компартія.

Вже, з прийняттям цього закону Стаття Конституції 20 набула вже завершеного вигляду. Національний гімн на музику Михайла Вербицького отримав слова, які віднині були затверджені законом.

Взагалі з початком запровадження офіційних слів гімну (2003 рік) час від часу трапляються дискусії, щодо виправлення та доповнення Державного Гімну України.

На все добре! Бажаю кожному з Вас бути не просто людиною, а й державотворцем!

Автор: Ігор Мізрах

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео