«ДЯКУЮ І ВІТАЮ ТЕБЕ – ВЕЛИКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДЕ! Петро Олексійович і Володимир Олександрович – вітаю вас, і дякую що вистачило мудрості довести світу, що Україна сильна і демократична Держава!» – Мізрах Ігор

«ДЯКУЮ І ВІТАЮ ТЕБЕ – ВЕЛИКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДЕ! Петро Олексійович і Володимир Олександрович – вітаю вас, і дякую що вистачило мудрості довести світу, що Україна сильна і демократична Держава!» – Мізрах Ігор
143202 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ось і настала ця мить – закінчення президентських перегонів. Для когось ця мить радісна , а для когось сумна. Хтось в цей час тішиться народженням сина чи дочки, а хтось ховає побратима. Хтось проклинає ворога, а хтось просить прощення у Бога. Хтось вітає Зеленського, а хтось дякує Порошенкові… Завжди є дві сторони медалі.

Та нехай цей день все ж стане початком відліку хорошого майбутнього: без війни, без поділу народу на своїх та чужих, з міцною економікою, з щасливими громадянами, які не їздитимуть на заробітки за кордон. Нехай ця мить стане шляхом до повернення Криму та Донбасу, митью, коли ми гордо, на цілий світ, будемо величати і прославляти вільну, незалежну, суверенну Україну.

Багато людей, серед яких відомі музиканти, спортсмени, діячі культури, політики з першими результатами виборів взялись вітати Володимира Олександровича Зеленського із перемогою, а Петру Олексійовичу Порошенкові висловили слова підтримки і вдячності. Звісно, це правильні кроки вихованих і інтелігентних людей.

Та я, в своєму офіційному зверненні найперше хочу висловити слова подяки і підтримки всьому українському народові. Впевнений, що обоє, ще недавніх кандидатів на пост Президента України, мене в цьому підтримають і навіть приєднаються до моїх слів. Адже саме народ України – це і є Україна! Це душа і тіло нашої землі! Низький уклін і слава народові України!

Я, Мізрах Ігор Аркадійович, громадянин вільної і незалежної України дякую Тобі, народе України за твій вибір, зроблений 21 квітня. Вибір, який поважають у цілому світі. За нескореність духу, за те, що не піддались ляльководам, які мали бажання загнати в хаос нашу Державу, за непоступливість у війні з агресором, за те, що поважаєте вибір кожного громадянина зокрема. За те, що не опускаєте руки після кожного падіння і встаєте, і знову боретесь, за те, що гордо носите ім’я громадянина України. За те, що народжуєте дітей і прищепляєте їм духовні цінності нашої Держави. Дякую Тобі, народе, за твою мудрість, велич, силу і нескореність.

Багато людей говорять, що Володимир Зеленський – це найбільша перемога України за п’ять останніх років. Звісно, сумнівів немає, що пан Володимир, якого підтримали 73 % громадян є здобутком Держави, символом незгоди і непокори системі, в якій корупція і бенаказаність влади у великій мірі руйнували все, за що гинули  люди на Майдані. Цю президентську кампанію люди називали по-різному:  цирк, шоу, п’єса. Порівнювали також із різними жанрами кіно: комедія, драма, кримінальний бойовик, тощо. Та я хочу підкреслити і щиро подякувати народові України за те, що не дозволили все це перетворити в трагедію, фільм жахів. Адже при тому, скільки ми побачили бруду, що лили штаби кандидатів одне на одних і скільки бруду вилив на Україну народ, який позиціонує себе нашим «братом», ми залишились при чистоті думки і не піддалися маніпуляціям. І це є істинною ознакою великого демократичного народу!

Українці підкреслили, що ми велика європейська нація!  До слів подяки хочу звісно виразити і слова привітання, адже українські вибори показали, що наш народ ніколи не буде миритись із негативним становищем в Державі. І вибір, який зроблено 21 квітня заслуговує на повагу не тільки прихильників В. Зеленського, а і всієї України. Тому вітаю весь неподільний український народ із цією перемогою, яка має принести в наші домівки мир, злагоду, здоров’я, любов, щастя, благоустрій , та такі довгоочікувані позитивні зміни.

Перед тим, як звернутись до двох головних дієвих осіб виборчого процесу хочу віддати шану і подякувати Арсену Борисовичу Авакову, Міністру внутрішніх справ України. Арсен Борисович! Дякую Вам, що доклали максимум зусиль, щоб вибори в Україні були демократичними!. Ці вибори, чи не єдиний випадок за всю історію Незалежності України, коли до МВС і керівника немає жодних претензій від всіх учасників виборчого процесу. І Володимир Зеленський, і Петро Порошенко, і кандидати, які припинили боротьбу після першого туру визнали, що робота даної структури знаходиться на найвищому рівні. А сам Арсен Аваков, за думкою народу і моєю також, прийняв найправильнішу сторону, і ця сторона — український народ і Україна.  Тому, бажаю Арсену Борисовичу здоров’я, щастя, любові і всіх земних благ,ю. До речі, варто зазначити, що він вже досягнув найбільшої державної нагороди – це повага українського народу.

Вважаю, що  далі потрібно висловити слова подяки Петру Олексійовичу Порошенку. Дякую Вам, пане Президенте, що прийняли Україну у такий важкий час. Дякую, що зробили багато добра для українського народу. Дякую, що підставили своє міцне плече у війні з агресором. Окремо величезне спасибі за те, що показали цілому світові, що Україна демократична держава. Народ України Вами пишається. А Ви в свою чергу не просто йдете – Ви йдете із високо піднятою головою». Надіюсь, що сьогодні  емоції громадян і прихильників Володимира Зеленського трохи вщухли, і вони об’єктивно оцінять всі здобутки Петра Порошенка, який в свою чергу поступив достойно і привітав свого наступника і пообіцяв йому за потреби допомогати. Звісно, залишилось багато запитань до Гаранта, та як зазначив майбутній Президент Володимир Зеленський- ми не судді.

А тепер, звісно, звернусь до Володимира Олександровича Зеленського! Можливо, когось обурить, що звернення до майбутнього Президента припадає майже на закінчення моєї публікації, та кожне закінчення – це початок нового. Тому, нехай Президентство Володимира Зеленського буде початком становлення оновленої України: без війни, бідності, безробіття, де люди щасливі і гордо пишаються, що вони українці. Хотілось би, щоб люди стали добрішими та щирішими один до одного, щоб поважали свій рідний край, його історію та культуру. Хотілось би, щоб не було фальшивих обіцянок політиків, адже набридло слухати брехню. Я хочу, щоб в майбутньому України панували гармонія, злагода та правда, щоб корупція зникла назавжди, щоб закони діяли для всіх однаковощоб людей не ділили за їх соціальним і матеріальним становищем. Бажаю, щоб Україна ні в якому разі не втратила свої шаровари, вишиванки, різнокольорові стрічки, музичні народні інструменти, свої танці, завзятий настрій і український дух, адже це – наша неповторна особливість! Хочу щоб ми вступили в ЄС і НАТО, щоб у Донецьку, Луганську і Севастополі майорів наш, жовто-блакитний стяг. Я хочу!!!!! Хоче весь народ України!

Володимире Олександрович! Я впевнений, що і Ви цього хочете, і будете для цього робити все можливе і навіть неможливе, адже якби Ви цього не бажали, то український народ ніколи б Вас не обрав своїм поводирем. Пане Зеленський, я бажаю Вам здоров’я, любові, щастя, наснаги, мудрих і вірних соратників, щоб народ України ні на мить не задумався у правильності свого вибору. Водночас виражаю Вам слова подяки, що довели людям і цілому світові, що Україна вільна, незалежна, демократична країна, де головне- це бути людиною. Дякую Вам, що не побоялись встати і боротись, що пішли на перекір системі. Велике людське Вам дякую. Крім цього я Вас закликаю лише до одного  — не зрадьте свій народ! Не пійдіть проти морально-етичних норм українців, а навпаки побудуйте сильну європейську Державу із щасливими в ній громадянами.

Після всього вищесказаного хочу лише добавити, що не потрібно тиснути на Володимира Зеленського з вимогою негайно проводити реформи. Тому, що йому для позитивних змін потрібен час. Та не забуваймо, що ми велика і сильна країна, де в першу чергу найважливіший український народ. Тому, як нація, яка хоче змін, давайте починати із себе: викидати сміття в смітники, уступати місце старшим людям і вагітним жінкам в громадському транспорті, паркувати авто за правилами, допомагати нужденним і  так далі.  Якщо в загальному, то давайте робити добрі справи, і цим ми реально зможемо допомогти Володимиру Зеленському зробити нашу Державу найкращою. Не забуваймо – Україна починається із кожного з нас!

На дебатах майбутній Президент сказав: «Ви не пророк – а я не Мойсей!». Тому завершити своє звернення хочу словами із поеми «Мойсей» відомого українського письменника, поета Івана Франка. Чому саме так? Тому, що цей твір мене не покидає ціле життя, він лунає постійно в моїй голові, він істинно висвітлює життя України. Та сподіваюсь, що при Володимирі Зеленському сумні рядки цієї поеми втратять свою актуальність.

Народе мій, замучений, розбитий,
Мов паралітик той на роздорожжу,
Людським презирством, ніби струпом, вкритий!

Твоїм будущим душу я тривожу,
Від сорому, який нащадків пізних
Палитиме, заснути я не можу.

Невже тобі на таблицях залізних
Записано в сусідів бути гноєм,
Тяглом у поїздах їх бистроїзних?

Невже повік уділом буде твоїм
Укрита злість, облудлива покірність
Усякому, хто зрадою й розбоєм

Тебе скував і заприсяг на вірність?
Невже тобі лиш не судилось діло,
Що б виявило твоїх сил безмірність?

Невже задарма стільки серць горіло
До тебе найсвятішою любов’ю,
Тобі офіруючи душу й тіло?

Задарма край твій весь политий кров’ю
Твоїх борців? йому вже не пишаться
У красоті, свободі і здоров’ю?

Задарма в слові твойому іскряться
І сила, й м’якість, дотеп, і потуга,
І все, чим може вгору дух підняться?

Задарма в пісні твоїй ллється туга,
І сміх дзвінкий, і жалощі кохання,
Надій і втіхи світляная смуга?

О ні! Не самі сльози і зітхання
Тобі судились! Вірю в силу духа
І в день воскресний твойого повстання.

О, якби хвилю вдать, що слова слуха,
І слово вдать, що в хвилю ту блаженну
Вздоровлює й огнем живущим буха!

О, якби пісню вдать палку, вітхненну,
Що міліони порива з собою,
Окрилює, веде на путь спасенну!

Якби!.. Та нам, знесиленим журбою,
Роздертим сумнівами, битим стидом, —
Не нам тебе провадити до бою!

Та прийде час, і ти огнистим видом
Засяєш у народів вольних колі,
Труснеш Кавказ, впережешся Бескидом,

Покотиш Чорним морем гомін волі
І глянеш, як хазяїн домовитий,
По своїй хаті і по своїм полі.

Прийми ж сей спів, хоч тугою повитий,
Та повний віри; хоч гіркий, та вільний,
Твоїй будущині задаток, слізьми злитий,

Твойому генію мій скромний дар весільний!

З повгою до великого

українського народу,

МІЗРАХ ІГОР

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео