Співоче майбутнє в Україні Є! - Незабутній ефір з Володимиром Гришко та Ігорем Мізрахом на радіо «Шансон»

Співоче майбутнє в Україні Є! - Незабутній ефір з Володимиром Гришко та Ігорем Мізрахом на радіо «Шансон»
140635 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно, 5 жовтня на Радіо Шансон відбувся ефір за участю двох неймовірних людей – в гості до Наталії Селіної завітали Великий Маестро Володимир Гришко та неперевершений музикант, автор-виконавець Ігор Мізрах

В студії Радіо Шансон ведуча Наталія Селіна поспілкувалася з гостями про творчість, їх співпрацю, молоді українські таланти та послухали пісні артистів:

Спільну роботу Володимира Гришка та Ігора Мізраха – «Предупреждал»

Сольну пісню Володимира Гришка – «На Днепре Реке»

Окрема увага була приділена Академії мистецтв Володимира Гришко – якої Ігор Мізрах є співзасновником. Також пан Мізрах підкреслив, що на меті у цього дуету відомих людей є відкриття Академії в місті Києві. Детальніше із цим незабутнім ефіром можна ознайомитись у відео-записі:

Ну і звісно, як не звернути увагу на «Предупреждал» Володимира Гришка та Ігоря Мізраха, адже ця композиція серед велетенської кількості світових пісень заслуговує на особливу увагу. Перш за все це безперечно чудовий, душевний, геніальний спільний дует Великого світового Маестро Володимира Гришка та відомого політичного експерта, мецената, музиканта, автора-виконавця Ігоря Мізраха. Ці дві безперечно великі особистості заспівали шикарну, глибоку, спільну композицію від щирого серця, а саме цього давно не вистачає цінителям музики. Музику і слова до цього твору мистецтва написала Олена Безікович, аранжування  зроблено Олександром Матієнко, а саму душу пісні вселили на студії звукозапису Сергія Жорова "Major Muzik".

Прослухати і скачати цю неперевершену композицію можна тут:

Володимир Гришко & Ігор Мізрах – «Предупреждал» (повна версія)

Володимир Гришко & Ігор Мізрах – «Предупреждал» (Версія для радіо)

Хочемо зауважити, що в активі Ігоря Мізраха є ще один надзвичайний дует – з оперною дівою Марією Максаковою. Ці двоє талановитих людей виконали романтичну пісню «Ніч яка місячна» на новий лад, тим самим вдихнули друге життя в класичний шедевр.

Відкриємо секрет – зараз на цю пісню у виконанні Ігоря Мізраха та Марії Максакової іде підготовка до зйомки кліпу, а тому вже скоро чекаймо відео-версію цієї композиції. А зараз пропонуємо прослухати і скачати її:

Игорь Мизрах & Мария Максакова «Ніч яка місячна»

Також журналістам нашої редакції, як і тисячам українців  припали до душі й інші пісні у виконанні Ігоря Мізраха, адже в них цей виконавець вкладає найважливіше – свою душу.

Мизрах Игорь - Кардиограммы любви 

Игорь Мизрах - Амулеты любви

Игорь Мизрах - ПРОСТО

Автор: admin.politica.com.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео