Чоловіки, які не хочуть їхати в ТЦК та СП, погрожують помстою, дізналися журналісти.
Співробітник ТЦК розкрив яскраві деталі щодо своєї роботи / колаж з фото УНІАН
Мобілізація в Україні триває, і співробітник одного з територіальних центрів комплектування та соцпідтримки яскраво висловився про свою роботу.
Виданню The Telegraph вдалося поспілкуватися з Артемом, який працює в ТЦК і шукає призовників у своєму радісному місті, розташованому на сході української держави.
За словами співрозмовника, вранці його команда після короткого інструктажу вирішує, де шукати молодих людей, які підпадають під мобілізацію. Артем зазначив, що деяких ТЦКшників відправляють у ресторани, в кафе і навіть у нічні клуби.
Відео дня
Співробітник ТЦК розповів подробиці щодо своєї роботи. Зокрема, описав, як чоловіки чинять опір відправленню до центрів комплектування:
“Іноді це схоже на боротьбу із загнаним у кут щуром… Вони продовжують боротися, навіть перебуваючи в машині. Ті, хто чинить опір, завжди погрожують помститися нашим хлопцям чи їхнім родинам”.
Читайте також:
Електронні повістки в Україні: Дикий відповів, що має цьому передувати
“Тема обговорюється”: в МЗС прокоментували повідомлення про зниження мобілізаційного віку
Новини України про мобілізацію – що відомо
Після того, як РФ здійснила повномасштабне вторгнення в Україну, в нашій країні проводиться мобілізація військовозобов’язаних чоловіків. Під мобілізацію підпадають чоловіки, яким від 25 до 60 років. На думку полковника запасу Збройних сил України, військового експерта Романа Світана, оптимальний вік для мобілізації – 21-49 років.
В українській армії є нестача особового складу. Народний депутат Галина Янченко заявила, що наші бригади укомплектовані в середньому на 40-60%.