Звернення ГО «Технократи» до Оржеля та Баканова з «планом реформування» атомно-промислового комплексу

  			Звернення ГО «Технократи» до Оржеля та Баканова з «планом реформування» атомно-промислового комплексу
255265 ПЕРЕГЛЯДІВ

Громадська організація «Технократи» звертається до Міністра енергетики та захисту довкілля Оржеля О.А. та Голову Служби безпеки України Баканова І.Г. з «планом реформування» атомно-промислового комплексу.

В часи Сталіна за такий «план реформ», в Сибір протягом трьох днів поїхали б не лише троє учасників цієї громадської організації, а й секретарка яка друкувала ці два аркуші паперу.

Я категорично проти повернення до тих часів, але коли під час війни з Російською Федерацією на Голову Служби безпеки України і Міністра одного із ключових міністерств по забезпеченню енергетичної безпеки направляється офіційний папір з планом здачі атомної галузі України в угоду росіянам — це значить агенти Кремля відчувають повну впевненість у власній безкарності.

Вчора заява Коломойського про поворот в сторону Росії, сьогодні звернення «Технократів» на чолі зі Стасом Дяміновим із чітким планом здачі на користь Росії атомно-промислового комплексу України, що далі?

Тепер по суті їх пропозицій.

Найголовніший це перший блок, де «Технократи» діючи від імені РФ фактично пропонують хабар у 50% знижці буквально на все: ядерне паливо, вивіз відпрацьованого палива, технології, комплектуючі для ядерних реакторів, купівлю української електричної енергії і навіть навчання росіянами наших спеціалістів.

Суть зрозуміла, Російська Федерація по всім фронтам проводить роботу щоб повернути Україну назад в сферу свого впливу. І нажаль таких диверсантів технократів в Україні дуже багато. Їх умисні дії під видом «вигідних» економічних пропозицій безумовно спрямовані на дезорганізацію роботи як органів державної влади так і Державного підприємства «Енергоатом» і нанесення шкоди економічній безпеці країни.

Дуже сподіваюсь, що факт направлення цього листа на Міністра Оржеля і на голову СБУ пана Баканова буде розглянутий останнім в юридичній площині і кваліфікований згідно Кримінального кодексу України. І орган який покликаний дбати про безпеку України, тут в українській столиці, під час війни з Російською Федерацією почне вже протидіяти диверсантам-технократам, інакше останні продовжать розхитувати човен який називається стабільна робота українського атомного гіганта!

Олег Поліщук

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео