ЗМІ пояснили, хто може бути пранкером Джокером

  			ЗМІ пояснили, хто може бути пранкером Джокером
198314 ПЕРЕГЛЯДІВ

Політичним пранкером на ім’я Джокер може бути один з українських журналістів топ-ЗМІ, який знає внутрішню кухню і вміло маніпулює політиками через захищені сервіси.

Пранкер Джокер може виявитися відомим українським журналістом, який використовує ящик подвійного шифрування ProtonMail для того, щоб його не вирахували спецслужби.

Вперше інформація про його ексклюзивне листування з’явилася на сайті “Страна.юа”, проте в редакції запевняють, що вони до цього не причетні, інформує Діалог.UA з посиланням на матеріал видання “НВ”.

Так, видання з’ясувало, які методи використовує пранкер і чому йому вдається залишитися нерозкритим. Сервіс ProtonMail допомагає йому не відкривати номер, з якого здійснюється листування. Такі технології часто використовують російські блогери.

Заступник головного редактора “Страна.юа” Світлана Крюкова заявила, що не є пранкером, але знає, що він пов’язаний з правоохоронцями. Однак останнім часом у пранкера не виходить витягнути інформацію хоч з когось, так що, швидше за все, незабаром він змінить тактику листування.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео