Хто впливає на призначення керівників в морський галузі та Одеському порту?

  			Хто впливає на призначення керівників в морський галузі та Одеському порту?
142349 ПЕРЕГЛЯДІВ

До цього часу не визначено керівника Одеської філії АМПУ та Одеського морського торгівельного порту.

Є так звані виконуючи обов’язки. Один з них Руслан Ільдарович Сахаутдінов, ймовірний кандидат на посаду керівника Адміністрації Одеського морського порту, та ще кілька кандидатів.

З наших джерел стало відомо, що саме в його підтримку, Руслана Ільдаровича Сахаутдінова, виїхала ціла делегація з Києва і зустрічалися в Одесі на днях, з колишнім керівником Адміністрації Одеського морського порту Ігорем Віталійовичем Ткачуком.
Нагадуємо, що майже одноособовим рішенням було звільнено з посади керівника Адміністрації Одеського порту Ігоря Ткачука, Президентом України Володимиром Зеленським, за наказом керівника АМПУ Райвісом Вецкагансом, та міністром МІУ.

Руслан Ільдарович Сахаутдінов

Саме після інавгурації Зеленський полетів в Одесу, та хотів особисто звільнити Ткачука Ігоря. Цю подію пам’пам’ятає вся Україна. Ці так звані показові звільнення.

Повернемося до суті. Що саме ці друзі оговорювали?Невже призначення на посаду Сахаутдінова? З 99% верогідністью підтверджуємо так.

Бо по-перше, вони у дружніх стосунках, та по-друге , він готовий виконувати вказівки колишнього керівника безперечно.
А хто хоче сваритися з одним з найвпливовішою людиною Одеси, Вінниці, та України? Тільки не він. Так, що міністерству та кураторам, хто лобіює пана Руслана на посаду слід задуматися, хто саме впливає на кадрову політику морської галузі.
Президент, Міністр, керівник АМПУ, чи старий приятель?!

Думай Те…

Дмитро Карий

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео