Водоканал Філатова купив у імпортера хлор на чверть дорожче, ніж колеги з області у Коломойського

  			Водоканал Філатова купив у імпортера хлор на чверть дорожче, ніж колеги з області у Коломойського
85589 ПЕРЕГЛЯДІВ

КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради 12 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Зовнішагротранс-1» рідкого хлору на 83,29 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2021 року поставлять 1 820 т рідкого хлору вищого ґатунку невідомого виробництва по 45 763 грн./т, з яких 1 700 т – у контейнерах і 120 т – у балонах.

Того ж дня КП «Аульський водовід» Дніпропетровської облради замовило виробнику АТ «Дніпроазот» такий рідкий хлор на поточний рік на 27% дешевше – по 35 904 грн./т.

Сам «Дніпроводоканал» у березні замовляв фірмі «Зовнішагротранс-1»  угорський рідкий хлор у контейнерах і балонах на 15% дешевше – по 39 800 грн./т. При цьому відтоді курс євро навпаки знизився на 10% (договірні ціни прив’язані до курсу євро).

Переможна пропозиція була всього на 2% нижчою від очікуваної вартості закупівлі.

Як і навесні, єдиного українського виробника хлору «Дніпроазот» Ігоря Коломойського не допустили до аукціону. Цього разу замовник узагалі не оприлюднив протокол розгляду тендерних пропозицій з описом конкретних причин відхилення на етапі прекваліфікації.

Єдиним допущеним конкурентом із рідким хлором виробництва компанії «Aden-Transexim s.r.l.» (Молдова) було столичне ТОВ «Екстрагруп» директорки Анни Кузьменко, яке не знижувало ціну під час аукціону, на відміну від переможця.

Ужгородський «Зовнішагротранс-1» зі статутним капіталом 100 грн. належить директору Валерію Полякову з Дніпра. За даними системи «YouControl», раніше його партнером по цій фірму був дніпровець Андрій Романченко, а до того – ще й Іон Дзяд і Гоча Ломідзе.

Источник: nashigroshi

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео