У Кременчуці медсестра наклала на себе руки через колекторів

  			У Кременчуці медсестра наклала на себе руки через колекторів
171055 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Полтавській області медсестра з Кременчука наклала на себе руки через проблеми з виплатою боргу. Її тіло знайшли в квартирі однієї з багатоповерхівок міста, а поруч виявили передсмертну записку.

Як повідомила пресофіцер Кременчуцького міського відділу поліції Ганна Васенко, жінка ввела собі в вену смертельну дозу медичного препарату, повідомляють “Факти”.

Офіційно про зміст передсмертної записки не повідомляється, але колеги жінки розповіли, що медсестра не змогла вчасно виплатити взятий кредит, а колектори перетворили її життя на пекло і вона звинувачувала їх у своїй смерті.

НОВИНИ ПО ТЕМІ ↓↓↓

Колекторська фірма «Дебтфорт» шантажує українців

Нагадаємо, раніше Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект “Про захист прав і законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності” (№ 2133).

Варто додати, що, поки влада розробляє законодавство, яке захистить українців від свавілля колекторів, жительку Києва тероризують дзвінками. Анастасія звернулася до журналістів по допомогу. Їй вже тиждень “обривають” телефон. При цьому киянка запевняє: ніякого кредиту не брала, тому і віддавати не буде.

Сегодня

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео