СБУ викрила велике розкрадання на «Укрзалізниці»

  			СБУ викрила велике розкрадання на «Укрзалізниці»
227396 ПЕРЕГЛЯДІВ

Служба безпеки України заблокувала схему розкрадення коштів, виділених на переоснащення будівлі Знам’янського вагонного депо регіональної філії «Одеська залізниця».

СБУ з’ясувала, що підрядник при укладанні контракту завищив вартість матеріалів, а працівники регіональної філії «Одеська залізниця» погодили це. Збитки «Укрзалізниці» унаслідок оборудки сягнули 600 тисяч гривень.

Керівнику підрядної компанії оголошено підозру у привласненні, розтраті майна у великих розмірах або заволодіння шляхом зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 191 ККУ) та службове підроблення (ч. 2 ст. 366 ККУ). А головному інженеру служби вагонного господарства депо повідомили про підозру у службовій недбалості (. 2 ст. 367 ККУ).

Раніше СБУ провела спецоперацію проти митників-хабарників у Херсоні. «Тариф» залежав від вартості багажу і становив від 300 до 500 доларів з людини. Також СБУ викрила схему при будівництві метро на Виноградар. Виявилось, що бюджетні гроші розмістили на банківському депозиті і заробили на відсотках майже 140 мільйонів гривень.

ua.news

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео