Пашинського випустили з СІЗО: перші подробиці

  			Пашинського випустили з СІЗО: перші подробиці
29141 ПЕРЕГЛЯДІВ

Скандального колишнього народного депутата Сергія Пашинського, який перебував під вартою у справі про стрілянину в жителя Васильківського району В’ячеслава Хімікуса, в середу, 18 грудня, відпустили під домашній арешт.

Рішення про зміну запобіжного заходу виніс Апеляційний суд Києва. Про це повідомляє “Прямий” (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Суддя Віктор Глиняний задовольнив скаргу сторони захисту на рішення Печерського районного суду Києва від 29 листопада щодо продовження арешту Пашинського до 29 січня 2020 року. У результаті його відправили під цілодобовий домашній арешт із зобов’язанням носити електронний браслет, здати закордонний паспорт, не спілкуватися зі свідками і прибувати на першу вимогу.

Як уточнює LB.ua, прокурори заперечували проти зміни запобіжного заходу. На їхню думку, Пашинський може впливати на свідків у справі, а також знищити докази, які поки до кінця не зібрані.

На питання судді, чому досі не завершене досудове розслідування, прокурор Владислав Фомченков заявив, що зараз проводяться деякі експертизи (судово-балістична та фототехнічна), зокрема повторні. За його словами, вони мають завершитися протягом двох місяців, але це залежить від експертів.

Пашинського постановили негайно відпустити додому. Під вартою він перебував із 7 жовтня.

obozrevatel.com

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео