Микитась постане перед судом за хуліганство з побиттям голови ОТГ

  			Микитась постане перед судом за хуліганство з побиттям голови ОТГ
29489 ПЕРЕГЛЯДІВ

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві, скерували до суду обвинувальний акт стосовно народного депутата України VIII скликання. Експарламентар обвинувачується у вчиненні хуліганства (ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України).

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДБР.

Слідством встановлено, що 5 липня 2019 року народний депутат України 8 скликання, під час агітації на позачергових виборах до Верховної Ради України, у приміщенні селищної ради с. Любеч Ріпкинського району  Чернігівській області спричинив легке тілесне ушкодження голові об’єднаної територіальної громади. При цьому поводився агресивно, використовував ненормативну лексику, образи та ігнорував зауваження присутніх,

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювалося Офісом Генерального прокурора.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді штрафу від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5 років.

Нагадаємо, що у липні минулого року у Любечі на Чернігівщині сталася сутичка між ще тоді нардепом групи “Воля народу” Максимом Микитасем та головою об’єднаної територіальної громади Сергієм Пінчуком.

Спочатку між чоловіками виникла словесна суперечка: Микитась лаявся і погрожував Пінчуку тюрмою. Голова ОТГ зателефонував до поліції. Потім між ними сталася штовханина, Микитась відібрав у Пінчука мобільний телефон і кинув його в стіну.

«Аргумент»

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео