Ляшка викликали в прокуратуру через бійку з Герусом

  			Ляшка викликали в прокуратуру через бійку з Герусом
142061 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ексдепутата від «Радикальної партії» Олега Ляшка викликали до Бориспільської прокуратури через бійку з депутатом від «Слуги Народу» Андрієм Герусом. Ляшко вважає, що справу сфальсифіковано командою генпрокурора.

Про це колишній депутат написав на своїй сторінці у Facebook, прикріпивши фото повістки.

«Сьогодні отримав повідомлення з Бориспільської прокуратури. Мене викликають на 18 листопада для вручення підозри у справі Геруса… Обов‘язково прийду, хоча справа сфальсифікована за особистою командою генпрокурора Рябошапки Бориспільському райпрокурору», — написав Ляшко.

Ексдепутат упевнений, що влада фальсифікує проти нього і його команди кримінальні справи «через боротьбу з російською агресією на енергоринку».

Згідно з документом, Ляшку планують вручити підозру як учаснику кримінального провадження.

6 листопада голова комітету Ради з питань енергетики Андрій Герус та лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко влаштували бійку в аеропорту «Бориспіль».

Андрій Герус написав у Facebook, що в аеропорту на нього чекав «захисник бізнесу Ахметова, забутий всіма О.Ляшко».

Указом президента України від 11 листопада Геруса звільнено з посади представника президента в Кабінеті міністрів, а на цю посаду призначено Олексія Перевезенцева.

Герус відкинув версію, що його звільнення з посади представника президента в Кабінеті міністрів пов’язане з бійкою. Депутат пов’язує це з пропуском засідань уряду.

hromadske.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео