Гордійчуків вузол: хто «прикриває» заплутані корупційні схеми депутата-боржника

  			Гордійчуків вузол: хто «прикриває» заплутані корупційні схеми депутата-боржника
170250 ПЕРЕГЛЯДІВ

Заборгованість перед селянами, багатомільйонні непогашені кредити, банкрутство кооперативів – усі ці бізнесові проблеми не завадили Андрію Гордійчуку стати членом Аспен-клубу, який згуртовує найуспішніших діячів бізнесу, політики та медіа. Які нові впливові знайомства налагоджує одіозний депутат – розслідувала Альона Середа.

Саме у цій спілці з ним в одній групі була Тетяна Козаченко, адвокат та директор департаменту люстрації Міністерства юстиції України.

«У нас з Андрієм дружні стосунки, а також я є адвокатом і відповідно на частину справ, які веду, розповсюджується закон про адвоката, таємниця про адвоката. Тому що в мене є відносини клієнт і адвокат», – коментує пані Козаченко.

Проте ще місяць тому запитання про Гордійчука викликали у пані Тетяни неабиякий гнів.

«Я не знаю, хто такий Гордійчук, це не твоє право!», – емоційно відповідала тоді жінка на питання журналістів.

А тепер подивимось, як пов’язані всі ці люди, які тим чи іншим чином співпрацюють з нашим героєм.

Бізнес-партнери Андрія Гордійчука

Пані Оксана Антипчук загалом є керівником, засновником та кінцевим бенефіціаром в 17 компаніях. Зверніть увагу, в цьому списку крім вже згаданих «Органік Сідс» та «Аделаїда-Еко» є ТОВ «Цефей-Еко».

Власником цієї компанії разом з Андрієм Гордійчуком, який все реєструє через пані Антипчук, є і Карл Волох.

Та крім того він є засновником громадської організації «Громадський люстраційний комітет». А керує нею… Тетяна Козаченко.

Отже, виявляється, що людину, яка кидає селян та державу на гроші, з відомими на всю країну громадськими діячами пов’язує міцна дружба та бізнес-партнерство.

stopcor.org

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео