Депутат-опозиціонер Павленко пояснив, чому не полетить цього року на Балі

  			Депутат-опозиціонер Павленко пояснив, чому не полетить цього року на Балі
29031 ПЕРЕГЛЯДІВ

Балі чи Мальдіви? Представники українського політикуму часто-густо на відпочинку не економлять. Та цього року значна частина депутатів віддасть перевагу новорічним канікулам в Україні. Чи то грошей на закордонні вояжі не мають, чи то просто підтримують «вітчизняного виробника»? Докладніше – у репортажі Христини Кришихи.

Зокрема, «слуга народу» Андрій Герус планує відпочити у батьків на Волині та відвідати Буковель. «Там можна в горах подихати свіжим повітрям, на лижах покататися», – коментує депутат.

Представник «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Павленко також заявив, що цього року точно не полетить відпочивати за кордон. Адже певні сімейні обставини не дозволяють жодних тривалих перельотів.

Юрій Павленко зустріне Новий рік у Києві

«Тому всі новорічні свята будемо вдома і чекатимемо Божої ласки», – резюмував ексміністр молоді та спорту.

Свій намір відсвяткувати прихід 2020-го задекларував і ще один опозиційний депутат – Ілля Кива, який зізнався, що у новорічну ніч одягає костюм Діда Мороза.

stopcor.org


Предлагаем комплексные услуги по размещению различного контента: статей, новостей, пресс-релизов и пр.

Для размещения материала, комплексного размещения, а также ознакомится со списком сайтов или другим вопросам, вы всегда можете обратившись на нашу электронную почту [email protected] 

Мы всегда готовы к сотрудничеству! С уважением редакция сайта Politica.com.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео