Верховний суд відновив Сергія Семочка на посаді заступника голови СЗР

Верховний суд відновив Сергія Семочка на посаді заступника голови СЗР
149189 ПЕРЕГЛЯДІВ

Верховний суд визнав, що указ п’ятого президента Петра Порошенка в 2018 році про звільнення першого заступника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка був незаконним і скасував його. Про це повідомляє агентство “РБК-Україна” з посиланням на прес-службу суду.

Зазначається, що таке рішення суду набуде чинності вже через 30 днів.

Семочко подав позов з приводу поновлення на посаді ще навесні 2019 року. Він вимагав скасувати указ Петра Порошенка про його звільнення, тому що під час цього звільнення перебував на лікарняному.

Уточнюється, що рішення колегії суддів Касаційного суду про скасування указу Порошенка було прийнято 13 січня 2021 року. В інших позовах семочка при цьому було відмовлено.

  • У 2018 році журналісти проекту “Наші гроші” виявили, що заступник Голови Служби зовнішньої розвідки Семочко має російське громадянство, а також володіє елітною нерухомістю. Також російські паспорти нібито знайшли у вісьмох родичів семочка.
  • Після скандалу СБУ підтвердила, що у дружини семочка є російське громадянство. Сам же заступник голови СЗР спростовував інформацію про подвійне громадянство своїх родичів. Зрештою тодішній президент Петро Порошенко звільнив семочка із займаної посади.

inforesist.org

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео