Судді Вовку вручили повістку про явку в антикорупційний суд прямо на передноворічному корпоративі

Судді Вовку вручили повістку про явку в антикорупційний суд прямо на передноворічному корпоративі
141211 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

У Національному антикорупційному бюро повідомили про вручення повістки, що стосується виклику до суду, "оголошеному в розшук голові ОАСК" Павлу Вовку. Правоохоронці з'явилися прямо на святкування, де серед присутніх також перебував Вовк.

Про це в четвер, 24 грудня, повідомила пресслужба НАБУ. Зазначається, що Вовку, згідно з повісткою, слід 5 січня 2021 року з'явитися на судове засідання ВАКС, де він матиме можливість захистити свої права та інтереси. Відзначається, що на суді його чекатимуть також представники НАБУ і САП.

 У НАБУ також повідомили, що Вовку вручили підозру під час його святкування, організованого президентом одного з юридичних вишів України. Зазначається, що голова ОАСК перебував на корпоративі як запрошений гість. У НАБУ зазначили, що дії правоохоронців були обумовлені тим, що Вовк понад троє місяців ігнорує свій обов'язок як підозрюваного з'явитися до слідчого судді.

Варто відзначити, що екснардеп Сергій Лещенко повідомив, що повістка Вовку була вручена ввечері 23 грудня. Корпоратив, на якому знаходився голова ОАСК, був організований Сергієм Ківаловим.

"У середу ввечері НАБУ зловило голову Окружного суду Києва Павла Вовка і вручило йому повістку в Антикорупційний суд для обрання запобіжного заходу. Це сталося на новорічному корпоративі у Сергія Ківалова в київській філії його Одеського університету", - пише Лещенко.

Нагадаємо, раніше голова Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк відреагував на повідомлення НАБУ про його розшук, заявивши, що сталося "якесь непорозуміння". Вовк підкреслив, що знаходиться в Україні та слідчі знають, де його шукати.

 

aspi.com.ua

 

Теги: судья Вовк,Павел Вовк,ОАСК,Антикорупційний суд,НАБУ

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео