2 млн. «відкату» керівництву ДП за підписання фіктивних актів поставки товарів – викрито підприємця та переможця тендеру

2 млн. «відкату» керівництву ДП за підписання фіктивних актів поставки товарів – викрито підприємця та переможця тендеру
167385 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 7 викрито представника підприємства, який спільно із переможцем тендеру неодноразово намагалися підкупити керівника держпідприємства та заволодіти бюджетними коштами в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 369 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що представник суб’єкта господарювання, разом із переможцем тендеру на закупівлю спортивного обладнання, звернулися до керівництва державного підприємства підпорядкованого Мінмолодьспорту з пропозицією підписання фіктивних актів приймання-передачі товару та його оплати в розмірі 2,7 млн гривень, без фактичної поставки вказаного спортобладнання, за що пропонував «відкат» у розмірі 10 % від вартості товару.

На изображении может находиться: один или несколько человек и в помещении

Крім того один із затриманих запропонував керівництву держпідприємства прийняти раніше поставлений товар вартістю 1,6 млн гривень, який не відповідає технічному завданню, за що пропонував неправомірну вигоду у розмірі 30 % від зазначеної вартості та 10 % за відтермінування строків поставки товару на загальну суму 14 млн гривень.

Таким чином, загальна сума неправомірної вигоди запропонованої керівництву держпідприємства становить близько 2 млн гривень, які вони обіцяли надати після фактичного надходження державних коштів на рахунки переможців тендерів та їх обготівковуння.

Підприємця та переможця тендеру затримано у порядку ст. 208 КПК України одразу після підписання актів приймання-передачі товару на суму 2,7 млн гривень.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжних заходів.

Викриття злочину проводилося спільно із Головним управлінням контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБ України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

cripo.com.ua

Теги: бюджетні кошти,тендер

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео