Офіс генпрокурора повідомив про підозру нотаріусу, який незаконно "призначив" керівництво Одеського медуніверситету

Офіс генпрокурора повідомив про підозру нотаріусу, який незаконно "призначив" керівництво Одеського медуніверситету
159850 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нотаріусу Одеського міського нотаріального округу повідомлено про підозру за фактом несанкціонованих дій з інформацією, яка оброблюється в автоматизованих системах. Маючи доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, нотаріус внесла зміни щодо керівника Одеського національного медичного університету, визначивши виконуючим обов’язки ректора цього університету особу, яка не мала права займати вказану посаду.

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру нотаріусу Одеського міського нотаріального округу за фактом несанкціонованих дій з інформацією, яка оброблюється в автоматизованих системах (ч. 1, 3 ст. 362 КК України). Про це напередодні повідомила пресслужба відомства.

"За даними слідства, нотаріус маючи доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, внесла зміни щодо керівника Одеського національного медичного університету, визначивши виконуючим обов’язки ректора цього університету особу, яка не була визначена Міністерством охорони здоров’я України, тобто не мала права займати вказану посаду. При цьому нотаріуc знала, що подані їй документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов’язані зі змінами в установчих документах, суперечать вимогам Конституції та законів України, а також статуту Одеського національного медичного університету", – зазначено у повідомлені.

aspi.com.ua

Теги: нотаріус, Офіс Генерального прокурора,Єдиний державний реєстр юридичних осіб,Одеський національний медичний університет,Одеський медуніверситет

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео