Президент аграрної академії наук отримав підозру за хабар у вигляді автомобіля

Президент аграрної академії наук отримав підозру за хабар у вигляді автомобіля
144906 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора президенту Національної академії аграрних наук України повідомлено про підозру у одержанні неправомірної вигоди (ч.3 ст. 368 КК України). Про це 1News повідомила прес-служба Офісу Генпрокурора.

За даними слідства, президент НААН отримав у користування автомобіль за включення особи до списку претендентів на заміщення вакансій академіків Національної академії аграрних наук України та подальшу передачу матеріалів із цього питання на розгляд Президії НААН.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу, а також щодо повідомлення про підозру іншим особам, причетним до цього злочину.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Головне слідче управління Нацполіції.

Нагадаємо, Детективи Національного антикорупційного бюро упродовж 24-29 січня повідомили про підозру в розкраданні 15 га особливо цінних земель Національної академії аграрних наук її президенту та ще чотирьом топ-посадовцям.

Зокрема, йдеться про:

  • Ярослава Гадзала – президента НААН (віце-президент на момент вчинення злочину);
  • Ігоря Гриника – директора Інституту садівництва (перший віце-президент НААН на момент вчинення злочину);
  • Ігоря Ібатулліна – першого проректора Національного університету біоресурсів і природокористування України (віце-президент НААН на момент вчинення злочину);
  • Анатолія Заришняка – віце-президента – головного вченого секретаря НААН (академік-секретар НААН на момент вчинення злочину)
  • В’ячеслава Власова – директора Інституту виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова НААН.

1news.com.ua

Теги: НААН ,президент НААН,Ігор Гриник,Ігор Ібатуллін,Анатолій Заришняк,В’ячеслав Власов,Президент аграрної академії наук,аграрна академія наук,Ярослав Гадзало

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео