Знову безробітний: Костянтина Лікарчука позбавили права на адвокатську діяльність за неприпустиму поведінку

Знову безробітний: Костянтина Лікарчука позбавили права на адвокатську діяльність за неприпустиму поведінку
132968 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сірий кардинал агрорейдерства, юрист із сумнівною репутацією та колишній колега одіозного ДФС-ника Насірова – усе це про Костянтина Лікарчука, який вже не раз ставав фігурантом журналістських розслідувань. За що Лікарчука вчергове позбавили права на заняття адвокатською діяльністю, та у який скандал він вляпався цього разу? Розбиралась Марія Гураль.

До речі одіозного діяча позбавляють адвокатської мантії вже не вперше, подібний інцидент був і раніш.

Як згадує адвокат Cвітлана Савицька, це було пов'язано з тим, що Лікарчук поширював приватну інформацію, зокрема з матеріалів досудового розслідування щодо клієнта пані Світлани.

likarchuk
Костянтину Лікарчуку вже не вперше закидають порушення адвокатської етики Фото: СтопКор

Пан Костянтин ознайомився зі справою свого клієнта, скопіював і передав документи третім особам. Можна припустити, що він їх продав. А це є абсолютно неприпустимим відповідно до правил адвокатської етики. Тоді Лікарчука позбавили права на роботу адвокатом на три місяці.

Цього разу в Лікарчука знову забрали право працювати адвокатом – рішення ухвалила кваліфікаційно-дисциплінарна комісія Адвокатури Київської області. Причиною знову стала неприпустима поведінка адвоката.

«Раніше ми стежили за головою ДФС – Насіровим. І помітили, що в його оточенні є така людина як Лікарчук. Почитавши його публікації на фейсбуці, ми дуже здивувались, він як адвокат дуже погано пише про інших адвокатів та про саму кваліфікаційно-дисциплінарну комісію столиці. Тому ми написали до КДК Києва запит, чи знають вони, що їх звинувачують у хабарництві», – розповів голова ГО «Стоп нелегал» Денис Шинкаренко.

Shinkarenko1
Денис Шинкаренко Фото: СтопКор

Зауважимо, що сьогодні усі ці пости зі сторінки Лікарчука у соціальній мережі дивним чином зникли.

Нагадаємо, юрфірма «Кінстелар», де працював Костянтин Лікарчук і яка консультує вітчизняний «Нафтогаз», була помічена у співпраці з російським «Газпромом». Це підтверджує і інформація на офіційному сайті компанії. У переліку компаній, з якими працювали юристи, є компанія зі структури російського «Газпрому».

Після звернень громадської організації «Стоп корупції» до центрального офісу «Кінстелар», в якому було повідомлено про бекграунд їхнього співробітника, Костянтина Лікарчука понизили з посади управляючого партнера до просто партнера. Згодом стало відомо, що його звільнили з «Кінстелару».

stopcor.org

Теги: Денис Шинкаренко,Кінстелар,Костянтин Лікарчук,адвокат Лікарчук,адвокати,Нафтогаз,Газпром

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео