«Укрпошта» отримала пів мільярда гривень дотацій з держбюджету

«Укрпошта» отримала пів мільярда гривень дотацій з держбюджету
124615 ПЕРЕГЛЯДІВ

Один мільйон і 866 тисяч гривень на місяць – саме стільки заробляє гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський. Такі доходи головного поштаря неабияк дивують та обурюють, адже підпорядковане йому підприємство – дотаційне. Як в «Укрпошті» надумали поліпшити фінансовий стан та до чого тут скандальний законопроєкт 4353? «СтопКору» розповіли фахівці з державного управління.

Як стверджують експерти, попри мантри керівництва «Укрпошти» про покращення показників діяльності, товариство – досі збиткове, а фінансові результати за 2019 рік зробили дотації.

За інсайдерською інформацією, обсяг дотацій «Укрпошті» у 2019-му склав щонайменше пів мільярда гривень (за іншою інформацією – майже мільярд), однак фінансові результати підприємства все ж залишили бажати кращого.

«Минулий рік «Укрпошта» закінчила з операційним прибутком більш як 700 млн грн. Як на мене, це сталося завдяки тому, що вона отримала кошти від Пенсійного фонду – майже 500 млн грн, і так само – завдяки дотації з державного бюджету. Поки що незрозуміло, чи то вона отримала разом мільярд, чи то просто державний бюджет допоміг Пенсійному фонду», – повідомив аналітик, кандидат наук державного управління Юрій Гаврилечко.

Yuri_Gavrilechko
Юрій Гаврилечко Фото: СтопКор

Тож цілком імовірно, що не маючи снаги достатньо заробити й отримати прибутки в чесній конкурентній боротьбі, лобісти «Укрпошти» вирішили просто обмежити можливості приватників на нормативному рівні. Задля цього вони й просувають законопроєкт №4353, низка положень якого відверто суперечить антимонопольному законодавству.

stopcor.org

Теги: Юрій Гаврилечко,Укрпошта,4353,законопроєкт 4353,Ігор Смілянський,дотації

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео