Повторні вибори мера Борисполя призначені на 31 січня 2021 року - ЦВК

Повторні вибори мера Борисполя призначені на 31 січня 2021 року - ЦВК
169285 ПЕРЕГЛЯДІВ

Повторні вибори міського голови Борисполя (Київська обл.) призначені на 31 січня 2021 року, повідомляється на сайті Центральної виборчої комісії.

На місцевих виборах 25 жовтня переміг нинішній мер Борисполя Анатолій Федорчук (балотувався від партії "Наш край"). Проте він помер 28 жовтня, ще до офіційного оголошення результатів виборів, від коронавірусної хвороби COVID-19.

Отже, в місті мають відбутися повторні вибори.

Спочатку на сайті ЦВК з'явилася дата 27 грудня 2020 року.

Як повідомила Громадянська мережа "ОПОРА", Бориспільська міська територіальна виборча комісія (ТВК) ухвалила рішення щодо проведення повторних виборів на посаду міського голови 31 січня 2021 року. Початок виборчого процесу припадає на 11 грудня 2020 року.

Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 280 Виборчого кодексу України, ТВК ухвалює рішення про визнання виборів міського голови такими, що не відбулися, і про призначення повторних виборів, якщо переможець виборів не отримав мандата міського голови в порядку, встановленому Кодексом, з підстав, зазначених у п. 4 ч. 1 та ч. 4 ст. 231 (у разі смерті).

Згідно з ч. 2 ст. 195 Виборчого кодексу повторні місцеві вибори призначають на останню неділю 60-денного терміну з дня ухвалення рішення про їх призначення, а виборчий процес розпочинається за 50 днів до дня повторних виборів.

Рішення щодо призначення повторних місцевих виборів ухвалює відповідна ТВК не пізніше ніж у десятиденний термін з дня настання обставин, передбачених кодексом, для призначення таких виборів або з дня припинення обставин, що стали підставою для припинення виборчого процесу відповідних місцевих виборів.

На виборах міського голови Борисполя 25 жовтня балотувалися 18 кандидатів.

interfax.com.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео